Let sportovním letadlem

Let sportovním letadlem

Vzneste se do výšin a sledujte dění na zemi z ptačí perspektivy ve sportovním letounu! celá aktualita »


Ceník atrakce

Základní cena za 4 hodiny provozu:

16 000 Kč

Cena za každou další hodinu:

2 000 Kč

Popis letu sportovním letadlem s pilotem

Proleťte se dvoumístným sportovním letounem vybaveným dvojím řízením a padákovým záchranným systémem se zkušeným pilotem. Na takový zážitek z nebeských výšin nezapomenete! Let se může koncipovat jako vyhlídkový, možnost zhlédnout některé památky a přírodu z ptačí perspektivy je fascinující.

Tuto atrakci naši klienti často objednávají jako originální dárek k narozeninám či k jiné důležité příležitosti. Atrakce není nijak věkově omezena, takže letět může každý člen rodiny!

Létáme s klienty převážně z kraje Středočeského, Ústeckého a z Prahy, ale je samozřejmě možné si domluvit let odkudkoli z ČR.

Technické parametry

Jako prostor pro start letadla a přistání je potřeba travnatý nebo asfaltový povrch minimálně 400 x 50 metrů. Je důležité prostor zajistit a nechat si jej od nás schválit nebo jeho výběr přenechat zcela na nás. V blízkosti dráhy totiž také nesmějí být žádné vyšší překážky (stromy, sloupy, dráty vysokého napětí apod.). Ideálním řešením jsou všechna malá česká letiště, která jsou pro vzlety těchto letadel určená, takže tuto možnost upřednostňujeme.

Pro koho je let sportovním letadlem určen?

Sportovní letadlo je vhodné pro jakoukoli věkovou skupinu, protože návštěvníci jsou vezeni zkušeným pilotem. Atrakci doporučujeme, a také je takto našimi klienty nejvíce využívaná, jako originální dárek k narozeninám či k jiné důležité životní příležitosti jako jsou svatby, promoce, životní jubilea. Pro všechny fanoušky nejen leteckého sportu, techniky a letadel se jedná o výjimečný zážitek. Letadlo je sportovní a kromě vyhlídkového letu tudíž nabízí pořádnou dávku adrenalinu…

Atrakce je dále vhodná na:

 • firemní akce a teambuildingy – není problém se na akci v letadle prostřídávat
 • road show
 • promo akce
 • oslavy narozenin
 • svatby
 • další společenské příležitosti

Proč zvolit tuto atrakci?

Pokud jste vždycky snili o tom, že budete létat jako pták a prozkoumávat svět z výšky, máme pro Vás skvělou možnost. Přijďte a vyzkoušejte si let v našem dvoumístném sportovním letounu. S naším zkušeným pilotem budete mít jedinečnou příležitost prožít vzrušující dobrodružství nad krajinou.

Tato letadla jsou navržena pro maximální komfort a bezpečnost. Jsou vybavena moderními technologiemi a ergonomickým designem, aby poskytovala optimální pohodlí během celého letu. Budete si připadat jako pravý pilot, sedící ve výšce nad zemí, s výhledem na okolní krajinu.

Jedná se o vyhlídkový let, což znamená, že budete mít možnost zhlédnout některé z nejkrásnějších památek a přírodních krás z ptačí perspektivy. Představte si, jak se vznášíte nad historickými budovami, malebnými městy a rozlehlými přírodními scenériemi. Budete mít jedinečnou možnost vidět všechny tyto úchvatné pohledy a zachytit si je na fotografiích či videu.

Prožijete jedinečný adrenalinový zážitek, když letíte rychlostí, kterou jste si nikdy nedokázali představit. Bude to vzrušující a nezapomenutelný okamžik, který Vás naplní radostí a pocitem svobody.

Náš zkušený pilot Vám bude poskytovat bezpečnostní pokyny a zajistí, že Váš let bude hladký a příjemný. Můžete se tak plně soustředit na užívání si této úžasné zkušenosti.

Nezapomeňte si zarezervovat tento jedinečný zážitek a prožít nezapomenutelný let v našem dvoumístném sportovním letounu. Připravte se na vzrušení, dobrodružství a pohled na svět z nebeských výšin. Těšíme se na Vás a na společné sdílení tohoto fascinujícího zážitku!

Náš servis – instalace

Školená obsluha zajišťující bezpečný provoz atrakce je součástí pronájmu.

Nabídková cena zahrnuje:

 • 4 hodiny provozního času
 • Možnost prolongace
 • Instalaci a obsluhu atrakce
 • Pojištění proti úrazu
 • Programové konzultace
 • Volný vstup do atrakcí

Nabídková cena nezahrnuje:

 • Dopravu z centrálního skladu Teplice a zpět v ceně 9 Kč / 1 km + DPH
 • Při vyšším počtu atrakcí je počítána doprava pouze jedné, s výjimkou kombinace atrakcí neskladných
 • DPH

Stojíte raději pevně nohama na zemi? Vyzkoušejte naše letecké simulátory a drony:

 • Drony na ovládáníVyzkoušejte fenomén dnešní doby: pracovní drony a závodní drony na vysílačku. Budete moci ze země perfektně kontrolovat let dronu a vyzkoušíte si i pokročilé funkce po zaškolení instruktorem.
 • Letadla a vrtulníky na ovládáníPořádně prožeňte naše letadla, středoplošníky a vrtulníky s benzínovým či elektrickým pohonem na dálkové ovládání. Naučíme Vás létat s profi RC modely!

  Sdílejte tuto atrakci na facebooku


Objednat atrakci

  Firma

  Jméno a příjmení *

  Telefon *

  E-mail *

  Objednaná atrakce *

  Datum nebo termín *

  Místo atrakce *

  Máte zájem o poptávku více atrakcí? Svoji objednávku v tomto případě proveďte přes hromadný formulář, v němž můžete vybrat několik atrakcí najednou. Přejít na hromadný formulář.

  .

  Štítky: , , , ,

  Může vás zajímat

  Shoď ho!

  Shoď ho!

  Vyzkoušejte si adrenalinový zápas ve stylu agentky Žhavých výstřelů! Shoďte bidlem soupeře z vyvýšeného piedestalu! celá aktualita »

  Velká nafukovací skluzavka

  Velká nafukovací skluzavka

  Vypravte se do kouzelného světa hradů, tunelů, skákaček a prolézaček! Není dítě, kterému by neudělala radost velká nafukovací skluzavka! celá aktualita »

  Motokáry

  Motokáry

  Uspořádejte motokárové závody a zajeďte nejlepší čas! celá aktualita »

  Skákací hrad Trpaslík

  Skákací hrad Trpaslík

  Vypravte se do kouzelného světa skákacích hradů! Barevné nafukovací atrakce byly vždy velkým lákadlem pro všechny děti! celá aktualita »

  Nafukovací hřiště pro vodní fotbal a florbal

  Nafukovací hřiště pro vodní fotbal a florbal

  Uspořádejte pro přátele pořádnou sportovní zábavu v podobě vodního fotbalu nebo florbalu v nafukovacím hřišti! celá aktualita »