Catering, hostesky, bezpečnostní služba

V rámci Vašich zábavných programů na klíč jsme schopni zajistit kromě moderátorů a interpretů i potřebný pomocný personál, který je na některých akcích nezbytností.

Odborné konzultace o skladbě programu včetně doporučeného technického vybavení a pomocného personálu poskytujeme zdarma!

Catering

V oblasti cateringu Vám zajistíme kompletní gastronomické služby. Přípravu jídel, zajištění nádobí, stolů, potřebný personál (kuchaři, číšníci) včetně úklidu… V případě zájmu nás kontaktujte pro bližší podrobnosti o cateringu, co vše pro Vás dokážeme zajistit.

Hostesky

Svou akci můžete obohatit například i tím, že necháte na hosteskách, aby organizovaly a řídily průběh akce, komunikovaly s účastníky programu a zajišťovaly jeho plynulý chod. Hostesky jsou naprostou nutností například na Reklamní a promo akce.

Bezpečnostní služba

Na koncertech, zábavách a dalších oslavách je někdy nutností zajistit i bezpečnostní službu, která bude dohlížet na pořádek a bezproblémový průběh tohoto programu.

Výroba letáků a propagačních materiálů

Pokud potřebujete zařídit tisk letáků, plakátů, billboardů a další grafiky na Vaši akci, i s tímto se na nás s důvěrou obraťte.

Ceník cateringu a dalšího pomocného personálu

Catering a kompletní gastronomické službydohodou
Hosteskydohodou
Bezpečnostní službadohodou
Dopravadohodou

Upozorňujeme na to, že v hlavní sezóně je o služby tohoto pomocného personálu velký zájem, proto bychom Vás rádi upozornili na potřebu rezervace nejpozději 2 měsíce před plánovanou realizací akce.

Na bližší informace včetně cen se nás neváhejte kdykoliv zeptat, rádi vše upřesníme po bližší specifikaci Vašich poptávaných služeb.

Dále doporučujeme

Nafukovací hrad – pirátská loď

Nafukovací hrad – pirátská loď

Zahrajte si na mořem ošlehané piráty a vyberte si pro svou akci náš nafukovací hrad ve tvaru pirátské lodi. Můžete si být jisti, že tento originální hrad překvapí všechny malé i velké. celá aktualita »

Rodeo bizon

Rodeo bizon

Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »

Skluzavka Rybička Nemo

Skluzavka Rybička Nemo

Každé dítě se rádo vydovádí na skluzavce s Nemem, s oblíbeným pohádkovým hrdinou. Nechejte se vtáhnout do magického a zábavného světa hradů, tunelů, prolézaček a skluzavek s nimi! celá aktualita »

Surf simulátor

Surf simulátor

Projeďte se na surfu rozbouřeným mořem v naší české vlasti! Simulátor jízdy na vlnách si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »