Firemní a teambuildingové akce

Zajišťujeme kompletní organizace firemních a teambuildingových akcí a produkční služby pro velké i střední podniky dle preferencí zákazníků.

Nejširší spektrum realizací umožňují krátkodobé jednodenní či dvoudenní akce. Program se obvykle uskutečňuje outdoorově, v prostředí mimo areál společnosti (letiště, vodní plochy, autodromy apod.). Je však možné zajistit netradiční aktivity a vhodně zvolenou skladbu programu i v rámci možností firemních prostorů. Pokud to budou okolnosti vyžadovat, jsme schopni připravit program i pro indoor akce (sportovní haly, sály).

Vícedenní produktové roadshow nebo volební tour jsou velmi odlišné danou specifikací a program pro každou z nich je nutné sestavit zvlášť.

Proč teambuilding právě ve Vaší firmě?

  • zvýšení efektivity pracovního týmu
  • motivování zaměstnanců k lepším výsledkům a efektivitě
  • přátelství a důvěra mezi zaměstnanci, managementem a vedením firmy

Pro každou společnost by mělo být naprostou prioritou zaměstnávat výkonný tým lidí, kteří se vzájemně dokonale znají a mohou se na sebe spolehnout ve všech směrech.

Firemní teambuildingové akce, které již osmnáct let pro klienty organizujeme, jsou jednou z možností, jak k těmto cílům vzájemně dospět. Při těchto aktivitách se všichni zaměstnanci navzájem poznají lépe než je to možné v klasické pracovní době za pracovním stolem – již jeden den je mnohdy pro stmelení Vašeho týmu efektivnější než několik měsíců ve stereotypním prostředí.

horolezecká stěna pronájem

Většina našich atrakcí, které nabízíme, je vhodná rovněž pro firemní teambuilding. Jejich soupis můžete nalézt v sekci atrakce Vhodné pro firmy. Je možné si vybrat libovolnou kombinaci atrakcí a sestavit si tak perfektní program šitý na míru. Pomocí hromadného formuláře si můžete objednat i několik atrakcí naráz

Velmi oblíbená forma teambuildingu u našich klientů je tzv. víceboj v soutěžích, které sestávají z vybraných atrakcí. Celou akci moderuje profesionální bavič, sestavují se vyrovnané týmy, vyhlašují se vítězové. K firemnímu dnu zpravidla nabízíme možnost focení zkušeným reportážním fotografem, takže zážitky z této jedinečné firemní akce v podniku přetrvávají ještě dlouho po jejím skončení.

Nejčastěji využívané atrakce:

Více o firemním teambuildungu čtěte v našem článku Firemní akce a teambuilding: stmelte Váš tým.

Dále doporučujeme

Nafukovací hrad – pirátská loď

Nafukovací hrad – pirátská loď

Zahrajte si na mořem ošlehané piráty a vyberte si pro svou akci náš nafukovací hrad ve tvaru pirátské lodi. Můžete si být jisti, že tento originální hrad překvapí všechny malé i velké. celá aktualita »

Rodeo bizon

Rodeo bizon

Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »

Skluzavka Rybička Nemo

Skluzavka Rybička Nemo

Každé dítě se rádo vydovádí na skluzavce s Nemem, s oblíbeným pohádkovým hrdinou. Nechejte se vtáhnout do magického a zábavného světa hradů, tunelů, prolézaček a skluzavek s nimi! celá aktualita »

Surf simulátor

Surf simulátor

Projeďte se na surfu rozbouřeným mořem v naší české vlasti! Simulátor jízdy na vlnách si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »