Promo a reklamní akce

Při vstupu nové značky nejen na český trh je mimořádně důležité zaujmout velké skupiny lidí. A to nejen v tisku nebo na internetu – na webu, na sociálních sítích či na youtube kanálu – ale především živě v ulicích měst či před nově otevřenou prodejnou. Oslovíte tak všechny skupiny obyvatel, ale hlavně máte možnost zaujmout přímo obyvatele daného města = potenciálně nejzajímavější zákazníky. Zábavné akce pro děti jako skákací hrady či nafukovací skluzavka zaujmou děti, zatímco dospělí budou poslouchat program akce.

Skákací hrad Trpaslík – atrakce k pronájmu
Městské slavnosti – atrakce skákací hrad, nafukovací skluzavka, shoď ho

Pro naše klienty zajišťujeme reklamní a promo akce vedle dětských programů a firemních teambuildingů, a tvoří další z důležitých pilířů naší nabídky programů atrakcí na míru.

Reklamní akce sestavujeme na míru podle povahy propagované značky či produktu

Celá podoba reklamní akce se utváří převážně na míru vždy po bližší konzultaci se zákazníkem, po seznámení se s jeho požadavky, po seznámení se s daným produktem, jeho preferovaným cílením a podobně. Nicméně se však pro maximální efektivitu propagace dané značky, služby či konkrétního produktu osvědčilo několik formátů, které pro promo akce využíváme:

  • reklamní akce probíhá zpravidla odpoledne podle předem připraveného programu a harmonogramu (např. zábavný program pro děti, představení produktu generálním ředitelem či vedoucím prodejny, soutěž o produkty, ochutnávky jídel…)
  • promo akci moderuje zkušený moderátor či bavič s mikrofonem, přičemž zajistíme kompletní ozvučení akce
  • fotograf nafotí celý programový blok, který se perfektně hodí do firemních aktualit či fotogalerií, na sociální sítě pro jakousi druhou vlnu propagace
  • zajištění nebo vyvěšení reklamních bannerů a plachet na atrakce pro dokonalou viditelnost, aby byl brand značky neustále na očích diváků i kolemjdoucích

Dále doporučujeme

Nafukovací hrad – pirátská loď

Nafukovací hrad – pirátská loď

Zahrajte si na mořem ošlehané piráty a vyberte si pro svou akci náš nafukovací hrad ve tvaru pirátské lodi. Můžete si být jisti, že tento originální hrad překvapí všechny malé i velké. celá aktualita »

Rodeo bizon

Rodeo bizon

Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »

Skluzavka Rybička Nemo

Skluzavka Rybička Nemo

Každé dítě se rádo vydovádí na skluzavce s Nemem, s oblíbeným pohádkovým hrdinou. Nechejte se vtáhnout do magického a zábavného světa hradů, tunelů, prolézaček a skluzavek s nimi! celá aktualita »

Surf simulátor

Surf simulátor

Projeďte se na surfu rozbouřeným mořem v naší české vlasti! Simulátor jízdy na vlnách si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »