Moderátoři a interpreti

Pro úspěšnost nejrůznějších akcí, které pro své klienty pořádáme, není stěžejní pouze pestrá skladba zábavných programů a výběr atrakcí, ani kvalitní technická podpora a dozor u každé z atrakcí, což je u nás samozřejmostí. Velmi důležití jsou i další účinkující na akci jako moderátoři, interpreti nebo umělci. Tyto účinkující svým klientům doporučujeme zařadit do programu, zvláště pokud se jedná o větší akci, kde je vhodné vkládat segmenty ve formě hudebních nebo tanečních vystoupení pro oživení akce, nebo celý (mnohdy celodenní) program moderovat.

Pouliční umělec na akce, mim, divadelník

1. Moderátoři

Kvalita většího zábavného programu, firemního teambuildingu, reklamní akce či volební akce se přímo odvíjí od zkušeností moderátora. Ten totiž musí svým moderování a vystupováním zajistit, aby se účastníci na akci ani na chvilku nenudili, musí zajišťovat návaznost jednotlivých programů akce a musí zkrátka bavit všechny: ty nejmenší účastníky až po ty „největší“.

Jelikož klademe právě na moderátory opravdu velký důraz, za léta naší praxe jsme si vybudovali síť kontaktů na prověřené moderátory, kteří všechny naše náročné požadavky splňují. Výběr daného moderátora se odvíjí především od povahy akce: zda má být primárně pro děti (například Dětský den) nebo pro dospělé (volební promo tour).

Při zajišťování moderátorů upřednostňujeme vystoupení dvojic, jejichž produkce na akci vždy zajistí úspěch. V případě Vašeho přání zajišťujeme známé televizní tváře / celebrity, které se svým komentářem budou obohacovat i mimo probíhající program.

Dětské programy

Spolupracujeme především s moderátorem Lubošem Votroubkem, který se k realizaci dětských programů velmi osvědčil, nebo s alternujícími spolehlivými partnery.

Programy pro dospělé

Při realizaci programů určených dospělým nebo akcí pro skupiny s rozdílnými věkovými kategoriemi spolupracujeme vždy s moderátory s dlouholetou praxí z rádio-vysílání a velkých společensko-kulturních akcí.

2. Interpreti / umělci

Pro realizaci programů na klíč zajišťujeme vystoupení nebo hostování umělců a skupin z oblasti taneční a vážné hudby, country, DJ´s a další. Tyto skupiny dobře tematicky oživí akci, zajímavě oddělí jednotlivé části programu či tvoří příjemnou kulisu k posezení účastníků programu. Zvláště oblíbené jsou hudební skupiny, taneční vystoupení dvojic nebo divadelní představení pro děti.

Tematické akce lze na Vaše přání připravit v těchto kompozicích včetně tanečních příspěvků:

 • dobové
 • retro
 • sci-fi
 • skupinového moderování

 • divadelních vystoupení na zadané téma
 • hrané pohádky
 • a další dle přání zákazníka

Ceník moderátorů a umělců

Moderátoři dle našeho doporučení7.000 – 10.000,-
Doprovodné skupiny10.000 – 20.000,-
Malování na obličej, na tělo6.000,-
Módní přehlídka dívčí, mužská, dětská dohodou, orientačněod 10.000,-
Chůdaři6.000,-
Kouzelník, mim6.000 – 8.000,-
Taneční ukázky6.000 – 8.000,-
Loutkoherec7.000,-
Mažoretky8.000 – 14.000,-
Show s bičem5.000,-
Břišní tance7.000,-
Obsluha nahoře bez (2,5 hod.)2.000,-
Hostesky (cena za 1 osobu v rozsahu 4 hod.)1.200,-

Uvedené ceny jsou v Kč bez DPH.

Upozorňujeme, že hlavní hvězdy programů mají s velkým předstihem naplněn kalendář termínů, proto je potřebné naplánovat akci nejpozději 3 měsíce před plánovanou realizací akce, pokud máte zájem o služby moderátorů, interpretů či umělců.

Nabídková cena zahrnuje

 • 4 hodiny provozního času
 • možnost prolongace

Nabídková cena nezahrnuje

 • dopravu z výchozího místa v ceně 9 Kč / 1 km tam i zpět + aktuální DPH
 • DPH

Dále doporučujeme

Nafukovací hrad – pirátská loď

Nafukovací hrad – pirátská loď

Zahrajte si na mořem ošlehané piráty a vyberte si pro svou akci náš nafukovací hrad ve tvaru pirátské lodi. Můžete si být jisti, že tento originální hrad překvapí všechny malé i velké. celá aktualita »

Rodeo bizon

Rodeo bizon

Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »

Skluzavka Rybička Nemo

Skluzavka Rybička Nemo

Každé dítě se rádo vydovádí na skluzavce s Nemem, s oblíbeným pohádkovým hrdinou. Nechejte se vtáhnout do magického a zábavného světa hradů, tunelů, prolézaček a skluzavek s nimi! celá aktualita »

Surf simulátor

Surf simulátor

Projeďte se na surfu rozbouřeným mořem v naší české vlasti! Simulátor jízdy na vlnách si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »