Naše atrakce jako originální dárek, který nezevšední

1. 8. 2023

Přemýšlíte, čím potěšit své blízké? Přátele, rodinu, partnera či partnerku? Určitě zvolte nějakou originální formu dárku, která je opravdu zaujme, a na kterou nezapomenou hned v tom okamžiku, kdy ji jako zcela zbytečnou hodí do skříně.

Na obyčejné, fádní a neosobní dárky raději zapomeňte.

Ano, vždy je lehčí a pohodlnější spolehnout se na variantu nákupu nějakého obyčejného dárku na poslední chvíli. Může jím být láhev vína, nějaký dárkový předmět či zcela fádní věc, to nehraje roli. Většinou však v souvislosti s takovým dárkem stejně tušíme, že ji dotyčný nevyužije a nepotřebuje. Proč stejnou chybu tedy opakujeme neustále dokola? Nic než „vítězství“ naší lidské pohodlnosti v tom nehledejme.

Každá významná událost v životě člověka jako jsou narozeniny, oslava výročí svatby nebo vztahu, úspěšné ukončení studia, jsou mimořádně důležité. Jejich důležitost spočívá právě ve sdílení okamžiku s blízkými oslavence či absolventa, protože právě to je na všech oslavách to nejcennější. Ignorovat tyto události nebo se je snažit co nejvíce odbýt, moc dobře nevypovídá o našem vztahu k danému člověku. Fádním, obyčejným dárkem také můžete danou osobu spíše urazit než potěšit či splnit svůj úkol z „povinnosti“. Jak tedy na to? Naše agentura má řešení!

Zážitek jako dárek

My našim klientům již přes 20 let doporučujeme vybrat si jakoukoliv z námi nabízených adrenalinových, sportovních či motoristických a dalších atrakcí. Dárek v podobě zážitku potěší každého oslavence nejvíce, protože na den oslav jen tak nezapomene – sám se na něm bude aktivně účastnit.

Nevíte, jak se v naší nabídce co nejlépe zorientovat? Vybírejte atrakci podle povahy či zálib oslavence.

Adrenalinové

Mnoho atrakcí můžete objednat pro jubilanta jako jednotlivce. Celá rodina nebo skupina přátel pak jej může jen povzbuzovat, pozorovat, fotit apod. Například let vyhlídkovým sportovním letadlem vždy probíhá tak, že oslavenec letí vzrušující trasu se zkušeným pilotem. Tento typ atrakcí mnohem lépe snášejí i ne tolik adrenalinově založení jedinci než např. seskok padákem, který můžeme již vnímat za mimořádně „extrémní“.

Pronájem letadla

Sportovní

Pronájem lukostřelba, střelba z luku
horolezecká stěna pronájem

Pokud není oslavenec fanoušek létání či jízdy v autech, pak bychom doporučili atrakce jako lukostřelba. U těchto i dalších atrakcí je velká výhoda v tom, že atrakce může být určena nejen pro jednotlivce, ale pro celou rodinu či celou partu, skupinu přátel. Takže si oslavenec svůj slavností den náležitě užije po boku svých nejbližších, což nadšení z celého slavnostního dne ještě znásobí. Horolezecká stěna, lidský stolní fotbal, některé již zmíněné atrakce – vše je možné vyřešit skupinově.

Naším exkluzivním tipem na top dárek pro muže, ženy i děti je zážitek ve formě zorbingu. Úžasné zábavy, se kterou se člověk jinak nesetká, a nemá možnost zažít, jaké to je, valit se po zemi nebo po vodě v obrovské kouli. Otestovat svou koordinaci, tělesnou zdatnost, schopnost nahlédnout na svět doslova z jiného úhlu pohledu :-). Zorbing nabízíme ve dvou variantách. Aquazorbing je úžasný zážitek k vodě, zatímco bodyzorbing umožňuje zahrát si netypickou týmovou hru – body zorbing fotbal!

aqua zorbing – zorbing na vodě
bodyzorbing

A spousta dalších možností…

Vždy se snažíme na sto procent, aby si jakoukoliv z vybraných atrakcí jejich účastníci co nejvíce užili. Pokud si naši atrakci přímo vyberete jako dárek pro někoho, určitě to uveďte ve specifikacích a vymyslíme ještě pro něj nadstandardní provoz atrakce přímo šité na míru :-).

Těšíme se na vyplnění každého úkolu, který před nás postavíte, a těšíme se na budoucí spolupráci.

Tým Agentury Říha
pronájem atrakcí.cz


Sdílejte tuto aktualitu na facebooku

S aktualitou Naše atrakce jako originální dárek, který nezevšední souvisí:

Může vás zajímat

Hlavolamy (20 ks)

Hlavolamy (20 ks)

Zalamte si hlavy s přáteli nad hlavolamy různých obtížností a užijte si jedinečnou zábavu! celá aktualita »

Nafukovací skluzavka Vodní svět

Nafukovací skluzavka Vodní svět

Hezky se usaďte a frčíme z kopce, či spíše ze skluzavky, rychle dolů! Dominantou skluzavky Vodní svět je velký nafukovací oblouk, za kterým se dětem naskytne možnost nahlédnout do tajů vodního světa a pořádně se sklouznout. celá aktualita »

Icaros (trénink ve virtuální realitě)

Icaros (trénink ve virtuální realitě)

Ponořte se do tajů virtuální reality. Icaros je fitness přístroj na funkční trénink a herní platforma zároveň, která „hráčům“ umožňuje objevovat unikátní virtuální svět s použitím brýlí, a ovládat letovou dráhu pohyby celého těla. celá aktualita »

Nafukovací hřiště pro vodní fotbal a florbal

Nafukovací hřiště pro vodní fotbal a florbal

Uspořádejte pro přátele pořádnou sportovní zábavu v podobě vodního fotbalu nebo florbalu v nafukovacím hřišti! celá aktualita »

SET skluzavky Chobotnička a Vodní svět + bazén 12x6m

SET skluzavky Chobotnička a Vodní svět + bazén 12x6m

Ultimátní kombinace atrakcí, které děti milují. Skákání a koupání v jednom vám nabídne pouze náš speciální SET nafukovací skluzavky a bazénu. celá aktualita »