O nás

Naše agentura má více jak 20 let zkušeností se zajišťováním a pronájmem zábavných akcí a programů na klíč.

Organizujeme a zajišťujeme:

Poskytujeme pronájem vlastních atrakcí:

Máme k dispozici tým zkušených lidí pro pořádání ucelených zábavních programů na klíč jako je malování na obličej, střelba z luku a kuše, airbrush, let letadlem a další.

Zajištění akce na klíč zahrnuje:

  • zábavné aktivity a soutěže, zábavné atrakce, pódia a party stany, ozvučení, osvětlení, výběr a zajištění vhodného moderátora
  • zajištění doprovodného programu: pěvecká vystoupení, kapely, hudební a taneční skupiny nebo interpreti, kouzelník, klaun, karaoke, fakír, různé exhibice, dětský koutek, soutěže pro děti a další programy dle Vašeho přání a fantazie
  • catering, hostesky, bezpečnostní služba

Dále doporučujeme

Nafukovací hrad – pirátská loď

Nafukovací hrad – pirátská loď

Zahrajte si na mořem ošlehané piráty a vyberte si pro svou akci náš nafukovací hrad ve tvaru pirátské lodi. Můžete si být jisti, že tento originální hrad překvapí všechny malé i velké. celá aktualita »

Rodeo bizon

Rodeo bizon

Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »

Skluzavka Rybička Nemo

Skluzavka Rybička Nemo

Každé dítě se rádo vydovádí na skluzavce s Nemem, s oblíbeným pohádkovým hrdinou. Nechejte se vtáhnout do magického a zábavného světa hradů, tunelů, prolézaček a skluzavek s nimi! celá aktualita »

Surf simulátor

Surf simulátor

Projeďte se na surfu rozbouřeným mořem v naší české vlasti! Simulátor jízdy na vlnách si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »