Videa

Dětská elektrovozítka

Autíčka pro děti na 12V pohon, nosnost 60 kg.

RC modely auta na vysílačku

Pronájem autíček na vysílačku včetně trialové tratě.

Icaros, létání ve virtuální realitě

Vznášejte se po obloze jako pták nebo plavejte v oceánech jako delfín s pomocí virtuální reality.

Jsme Vaším partnerem pro firemní akce, sportovní a dětské dny

Potřebujete-li zorganizovat kompletní zábavné programy jako jsou např. dětské dny, městské akce, nebo jen obyčejné oslavy narozenin, můžete se s důvěrou obrátit na naší firmu.

Mini-Z Street Racing

Autíčka „MINI-Z“ ovládaná rádiem prohánějící se po dráze je další level autodráhy s možností vlastního řízení autíčka. Dráhu lze postavit v interiéru na min. ploše 4x4m až do velikosti 5×20 m. Skvělá adrenalinová zábava pro malé i velké závodníky všech věkových kategorií.

Aquazorbing

Vyzkoušejte si chůzi na vodní hladině ve vodotěsné aquazorbingové kouli. Skvělá zábava na jakékoliv vodní ploše, ať v bazénu, nebo rybníku. Tato atrakce se hodí nejen pro děti, ale i pro dospělé. V cenové nabídce jsou 2 aquazorbingové koule. Chůze po vodě je velmi náročná, proto jsou nejen dospělí po cca tři až pěti minutách unavení. Ale nemusíte mít obavu, vzduchu máte v kouli na více než 20 minut.

Lidský stolní fotbal

Hráči jsou připoutáni na pevném fotbalovém hřišti k tyčím, stejně jako figurky na stole, které jim umožňují pohyb pouze do stran. Madla vymezující akční rádius dělají hru o to zábavnější. Jeden zápas trvá obvykle 5 – 10 min.

Kulturní a společenská akce na klíč – Městská slavnost

Atrakce vás potěší zábavnými souboji dvojic, které stojí na vyvýšeném piedestalu (podstavci) a snaží se vyvést soupeře z rovnováhy dlouhým bidlem. Poražený padá do nafukovací žíněnky 6 x 6 m. Se vzrůstající vahou účastníků je stále obtížnější se udržet. Uspořádejte turnaj pro všechny věkové kategorie!

Shoď ho Get‘ Em Off

Atrakce vás potěší zábavnými souboji dvojic, které stojí na vyvýšeném piedestalu (podstavci) a snaží se vyvést soupeře z rovnováhy dlouhým bidlem. Poražený padá do nafukovací žíněnky 6 x 6 m. Se vzrůstající vahou účastníků je stále obtížnější se udržet. Uspořádejte turnaj pro všechny věkové kategorie!

Aerotrim – trenažér stavu bez tíže

Aerotrim (simulátor stavu beztíže) je mobilní trenažér, který se skládá ze třech soustředných kruhů a umožňuje tak pohyb účastníka zajištěného uvnitř kruhu ve třech osách. Obsluha kruhy postupně roztočí a aerotrim simuluje stav beztíže. Účastník zažívává na trenažéru pocit dezorientace v prostoru jako zažívají akrobatičtí piloti či kosmonauti.

Bumper Boats – lodičky s motorkem

Kdo by neznal pouťovou stálici – narážecí autíčka – které se objevují snad na všech letních hodech, akcích a větších zábavách. My však tuto atrakci posunujeme na zcela novou úroveň se žhavou novinkou Bumper Boats neboli lodičkami s motorkem. Nejde ani tak o možnost narážení do ostatních lodiček, spíše o prožitek a jízdu v těchto „autíčkách“ na vodní ploše, při níž si především děti s rodiči užijí spoustu zábavy.

Hřiště pro vodní fotbal

Nafukovací hřiště slouží ke společenské hře vodní fotbal nebo florbal v prostoru vymezeném mantinely. Optimální počet hráčů je cca 8 – 12 pro obě varianty.

Atrakce z městských slavností

Bodyzorbing

Bodyzorbing je nafukovací balón podobný zorbingové kouli. Slouží k bezpečnému narážení hráčů a k akrobatickým prvkům jako jsou kotouly, přemety a podobně. Na rozdíl od zorbingové koule se bodyzorbing navléká na tělo, kdy hlava a nohy sportovce zůstávají volné.

Bungee Running

Obohaťte vaši akci zábavnou soutěží Bungee running! Účastník je horolezeckým úvazkem připoután ke gumovému lanu, jehož odpor musí během překonat a doběhnout co nejdál až k určené metě. Největší zábava přichází, když natáhnete pružné lano a už nemůžete dál, v tu chvíli vám začne vracet zpět sílu, kterou jste do něj vynaložili. Fyzické zákony jsou neúprosné, ne vždy zvítězí ti největší siláci, jde v prvé řadě o taktiku a chytrost.

Stavba Bungee Runningu je hotová za 1:40 min.

Rodeo bizon – elektrický rodeo býk

Rodeo show nezklame zábavu na žádné společenské akci! Vyhlaste soutěž, kdo se v sedle divokého bizona udrží nejdéle. Všichni si chtějí dokázat, že budou ti nejvytrvalejší. Mechanický simulátor věrně kopíruje divokého bizona a jeho běh prérií. Nastavení rychlosti pohybu Vám umožňuje určit obtížnost jízdy.

Všechna videa najdete na našem
Youtube kanále

Dále doporučujeme

Nafukovací hrad – pirátská loď

Nafukovací hrad – pirátská loď

Zahrajte si na mořem ošlehané piráty a vyberte si pro svou akci náš nafukovací hrad ve tvaru pirátské lodi. Můžete si být jisti, že tento originální hrad překvapí všechny malé i velké. celá aktualita »

Rodeo bizon

Rodeo bizon

Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »

Skluzavka Rybička Nemo

Skluzavka Rybička Nemo

Každé dítě se rádo vydovádí na skluzavce s Nemem, s oblíbeným pohádkovým hrdinou. Nechejte se vtáhnout do magického a zábavného světa hradů, tunelů, prolézaček a skluzavek s nimi! celá aktualita »

Surf simulátor

Surf simulátor

Projeďte se na surfu rozbouřeným mořem v naší české vlasti! Simulátor jízdy na vlnách si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »