Hlavolamy (20 ks)

Hlavolamy (20 ks)

Zalamte si hlavy s přáteli nad hlavolamy různých obtížností a užijte si jedinečnou zábavu! celá aktualita »


Ceník atrakce

Základní cena za 4 hodiny provozu:

8 000 Kč

Cena za každou další hodinu:

800 Kč

Pronájem hlavolamů

Oživte svou akci souborem hlavolamů různé obtížnosti. 1 sada obsahuje 20 kusů hlavolamů. Uvedená cena za pronájem atrakce je včetně obsluhy. Pro více informací nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat a poskládáme Vám originální zábavný program na míru. Včetně doporučení těch nejvhodnějších atrakcí, které budou ideální právě pro Vaši akci.

S hlavolamy si rádo láme hlavu spousta dětí, ale i dospělých. Dopřejte jim možnost popustit uzdu jejich kreativitě. S našimi hlavolamy na jakékoliv akci vytvoříte živý koutek, v němž se bude spousta návštěvníků Vaší akce pokoušet prolomit hlavolamy lehké, ale i ty nejtěžší, které máme v zásobě. Ježek v kleci, ale i spousta netradičních hlavolamů čeká právě na Vás…

Hlavolamy jsou skvělým a nenáročným řešením zábavného programu i do interiéru. Nevyžadují přívod elektrického proudu ani složitou instalaci. Přemýšlíte-li pro větší pestrost o doplnění jakékoliv další atrakce z naší nabídky o jinou, naprosto jednoduchou a zároveň velmi populární a oblíbenou, vsaďte na Hlavolamy.

Proč si atrakci Hlavolamy pronajmout od nás?

Hlavolamy nejsou jen prostým zábavným prvkem, jsou příležitostí k rozvoji logického myšlení a trpělivosti. Naše sady hlavolamů jsou pečlivě vybírány tak, aby poskytovaly výzvy pro všechny věkové kategorie a úrovně dovedností. Od klasických dřevěných puzzle po moderní abstraktní vzory, naše kolekce zahrnuje širokou možnost výběru.

Pro ty, kteří hledají něco více než jen zábavný doplněk pro svou akci, nabízíme také workshopy řešení hlavolamů, kde účastníci mohou zdokonalit své schopnosti pod vedením zkušených instruktorů. Tyto workshopy jsou ideální pro teambuildingové akce, školní programy nebo jako doplněk k firemním oslavám.

Všechny naše hlavolamy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby vydržely dlouhodobé používání a poskytovaly nekonečné hodiny zábavy.

Zapojte se do světa hlavolamů a objevte nové způsoby, jak stimulovat mysl a strávit čas s přáteli, s kolegy nebo s klienty. S našimi hlavolamy se nikdy nebudete nudit a vždy budete mít příležitost učit se novým věcem a překonávat nové výzvy. Těšíme se na vás a vaše řešitelské dovednosti!

Pro koho je atrakce určena?

Hlavolamy jsou vhodné pro dospělé a děti všech věkových kategorií. Tato zábavná atrakce je vhodná především na:

Náš servis – instalace

Školená obsluha zajišťující bezpečný provoz atrakce je součástí pronájmu.

Nabídková cena zahrnuje:

 • 4 hodiny provozního času
 • Možnost prolongace
 • Instalaci a obsluhu atrakce
 • Pojištění proti úrazu
 • Programové konzultace
 • Volný vstup do atrakcí

Nabídková cena nezahrnuje:

 • Dopravu z centrálního skladu Teplice a zpět v ceně 10 Kč / 1 km + DPH
 • Při vyšším počtu atrakcí je počítána doprava pouze jedné, s výjimkou kombinace atrakcí neskladných
 • DPH

Jaké další atrakce zvolit do interiéru pro zimní akce, firemní teambuilding?

 • Pronájem atrakce Foto káva – káva s vlastní fotografií nebo logem společnosti. Představujeme vám novinku na trhu cateringu – foto kávu, která umožňuje mít vlastní fotografii na capuccinu nebo teplé čokoládě.
 • Fotokoutek – Naše fotobudka (fotokoutek) nabízí neomezené možnosti zachycení vaší párty, plesu nebo firemní akce na velmi kvalitní fotografie s možností použití vtipných rekvizit nebo naklíčovaného pozadí.
 • Stůl na páku (armwrestling) – Změřte své síly se soupeřem starým dobrým způsobem a ukažte, kdo má větší páru!
 • Rodeo bizonUkažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla!

  Sdílejte tuto atrakci na facebooku


Objednat atrakci

  Firma

  Jméno a příjmení *

  Telefon *

  E-mail *

  Objednaná atrakce *

  Datum nebo termín *

  Místo atrakce *

  Máte zájem o poptávku více atrakcí? Svoji objednávku v tomto případě proveďte přes hromadný formulář, v němž můžete vybrat několik atrakcí najednou. Přejít na hromadný formulář.

  .

  Štítky: , , ,

  Může vás zajímat

  Nafukovací bazén 12x6m (samostatně, ke skluzavkám, aquazorbingu)

  Nafukovací bazén 12x6m (samostatně, ke skluzavkám, aquazorbingu)

  Koupání děti milují. Dopřejte jim exkluzivní zábavu na vaši akci v podobě velkého nafukovacího bazénu v kombinaci s dalšími atrakcemi. celá aktualita »

  Bungee trampolína 4v1

  Bungee trampolína 4v1

  Zažijte pocit bez tíže! Jištěni ve speciální trampolíně vyskočíte v přemetech až do 10 metrů! celá aktualita »

  Bazének s kuličkami

  Bazének s kuličkami

  Zabavte ty nejmenší bazénkem s mnoha míčky a bavte se se svými přáteli! celá aktualita »

  Sumo ring pro dospělé

  Sumo ring pro dospělé

  Vyzkoušejte si, jaké je to být velkým sumo zápasníkem! A v obleku vyšší váhové kategorie změřte své síly se soupeřem! celá aktualita »

  Minimotorky (minibikes)

  Minimotorky (minibikes)

  Uspořádejte minibikové závody a zajeďte ten nejlepší čas! celá aktualita »