Vybírejte vánoční dárky pro své blízké ve formě atrakcí už dnes

27. 10. 2023

originální vánoční dárek – od Pronájem atrakcí.cz

Říkáte si, že je ještě příliš brzo „plašit“ s vánočními dárky v říjnu? Věřte, že již dnes se vyplatí nad výběrem vhodných dárků zauvažovat. Proč? Protože za bezmála měsíc tu máme Štědrý den a shánět dárky na poslední chvíli není dobrým řešením, pokud chcete své blízké obdarovat něčím opravdu originálním. Zkuste se zamyslet, po čem ten který člen rodiny nebo kamarád/ka touží, co by chtěl zažít, a teprve podle toho vybírejte.

Samozřejmě je mnohem pohodlnější jít den či dva před Štědrým dnem do hypermarketu a tam bezmyšlenkovitě vybrat neosobní konvenční dárky, jen aby to měl člověk co nejdříve za sebou. O tom přece Vánoce nejsou. Tohoto zbytečného vánočního shonu se můžete ušetřit a ještě zajistit, aby obdarovaný byl s dárkem skutečně spokojený a na zážitek vzpomínal ještě dlouho dobu. A to má být primárním cílem.

Vybíráte originální vánoční dárek? Zkuste jednu z našich atrakcí!

Pokud jste si již vybrali z naší bohaté nabídky adrenalinových, sportovních atrakcí či atrakcí pro děti, doporučujeme objednat jednu z nich a předat jako dárek poukaz na přesný datum a čas, kdy se zážitek uskuteční. Stačí, když atrakci s dostatečným předstihem objednáte, dohodnete si s námi veškeré formality a pak se jen těšíte, jakou bude mít z tohoto zážitku obdarovaný radost. Z našich dlouholetých zkušeností s pořádáním těchto akcí víme, že má radost nejen obdarovaný, ale i dárce. A hlavně na to budou všichni ještě dlouho rádi vzpomínat.

Vhodné atrakce jako vánoční dárek pro jednotlivce

Terénní čtyřkolky pronájem

Pro motoristické fanoušky a další automobilové adrenalinové nadšence zejména doporučujeme rychlé terénní čtyřkolky, s nimiž to můžete rozjet i na sněhu!


Jízda v terénních čtyřkolkách jako nezapomenutelný adrenalinový zážitek

Jste připraveni na dobrodružství? Jízda v terénních čtyřkolkách je jedinečný zážitek, který Vám přinese neuvěřitelnou dávku vzrušení. Přidejte se k nám a přesvědčte se, že je jízda v terénu s čtyřkolkou nejenom zábavná, ale také osvobozující. Proč tomu tak je?

  1. Jízda v terénu s čtyřkolkou Vám otevírá dveře do přírody. Vydejte se na neznámé cesty, prozkoumejte zákoutí, ke kterým se autem nedostanete. Svoboda, kterou při jízdě zažijete, je nepopsatelná. Pocítíte, jak na Vás dýchá čerstvý vzduch a jak se můžete plně propojit s okolní krajinou.
  2. Jízda v terénu s čtyřkolkou je synonymem adrenalinu. Překonávání nerovností, brodění potoků a zdolávání strmých srázů Vám zajistí ten správný adrenalinový náboj. Budete cítit, jak Vám srdce bije rychleji a jak se Vaše smysly probouzejí. Tato jízda je skvělým způsobem, jak si na chvíli odpočinout od každodenní rutiny a zažít něco nového a vzrušujícího.
  3. Jízda v terénu s čtyřkolkou vyžaduje určité dovednosti a kontrolu nad vozidlem. Naučíte se, jak správně ovládat řízení, brzdy a plyn, abyste mohli překonávat překážky bezpečně a efektivně. Tímto způsobem získáte nové technické dovednosti, které můžete uplatnit i v jiných oblastech svého života.
  4. Jízda v terénních čtyřkolkách je skvělá aktivita pro skupinu přátel nebo rodinu. Společně prožijete dobrodružství, sdílíte vzrušení a radost z úspěšně zdolaných překážek. Vytvoříte si nezapomenutelné vzpomínky a posílíte své vztahy.
  5. Jízda v terénu s čtyřkolkou Vám umožní objevit krásu přírody z jiné perspektivy. Projedete se přes nádherné lesy, pole a hory, což Vám přinese pocit pokoje a klidu. Budete ohromeni malebnými výhledy, které se Vám otevřou, a které si budete moci uchovat v paměti na dlouhou dobu.

Jízda v terénních čtyřkolkách je zkrátka skvělý způsob, jak zažít dobrodružství, adrenalin a přírodu zároveň. Přináší Vám svobodu, adrenalinový náboj, rozvoj technických dovedností a nezapomenutelné zážitky. To vše pod dohledem zkušeného instruktora. Nechte se unést do světa terénních čtyřkolek a vychutnejte si nezapomenutelný zážitek plný dobrodružství a vzrušení.


Nejmenším automobilovým fandům samozřejmě nemůžeme více než doporučit oblíbenou Dětskou autoškolu v unikátním dětském autíčku s instruktorem.

Pro dobrodruha, jenž stále mluví o tom, že by chtěl letět ve sportovním nebo vyhlídkovém letadle nad svými oblíbenými místy je jednoznačně nejlepší volbou zvolit naši atrakci let sportovním letadlem.

Pro sportovce a milovníky technologií by se podle nás zase nejvíce hodila atrakce skákací nebo sedmimílové boty nebo segway – gyrovozítko. V případě obou atrakcí je možné projet si libovolný okruh, který bude pro tyto atrakce vhodný.

Atrakce jako dárek pro páry či větší skupiny lidí

Pokud chcete podobně originálně obdarovat všechny vaše děti najednou, partnerské páry či skupinu přátel, můžete si vybrat mnohem více atrakcí, které jsou koncipovány přímo pro skupinu nebo s možností prostřídání všech účastníků.

Těšíme se na Vaši zprávu nebo telefonát, rádi splníme jakákoliv vánoční přání!


Sdílejte tuto aktualitu na facebooku

S aktualitou Vybírejte vánoční dárky pro své blízké ve formě atrakcí už dnes souvisí:

Může vás zajímat

Bumper Boats – lodičky s motorkem (2 ks)

Bumper Boats – lodičky s motorkem (2 ks)

Užijte si se svými dětmi nový rozměr zábavy – jízdu v lodičkách s motorkem na vodní ploše! Pokud máte rádi vodu a pohodovou jízdu po hladině, jsou Bumper Boats pro Vás jako stvořené. celá aktualita »

Stůl na páku (armwrestling)

Stůl na páku (armwrestling)

Změřte své síly se soupeřem starým dobrým způsobem a ukažte, kdo má větší páru! celá aktualita »

Sumo ring pro dospělé

Sumo ring pro dospělé

Vyzkoušejte si, jaké je to být velkým sumo zápasníkem! A v obleku vyšší váhové kategorie změřte své síly se soupeřem! celá aktualita »

Nafukovací skluzavka Chobotnička

Nafukovací skluzavka Chobotnička

Nafukovací skluzavku Chobotničku děti milují. Stačí vylézt po žebříku na vrchol a bezpečně se sklouznout dolů. celá aktualita »

Skluzavka Rybička Nemo

Skluzavka Rybička Nemo

Každé dítě se rádo vydovádí na skluzavce s Nemem, s oblíbeným pohádkovým hrdinou. Nechejte se vtáhnout do magického a zábavného světa hradů, tunelů, prolézaček a skluzavek s nimi! celá aktualita »