Domů info@pronajem-atrakci.cz +420 603 110 950

Připravujete akci pro děti? Pár tipů, o kterých byste měli vědět.

29. 8. 2019

Pořádat jakoukoliv dětskou akci je poměrně náročná práce, která vyžaduje zkušenosti, trpělivost a čas.

Program sestavený na podobné akce totiž musí mít spád, aby se děti (ale i dospělí, jejich doprovod) ani na chvilku nenudily.

1. Moderátor

Základem těchto akcí je vždy moderátor, v ideálním případě dva moderátoři. Dva moderátoři stihnou mnohem více publiku sdělit a mnohem více jej pobaví. Mohou si mezi sebou rozdělit role „šašků“, role hodného a „zlého“ moderátora, či představovat další podobné archetypy.

2. Atrakce podle věkových skupin

Důležité je sestavit program s ohledem na všechny dětské věkové skupiny. Pokud mezi sebou děti soutěží, je také vhodné je rozdělit podle věku a podle toho stanovit týmy nebo obtížnost atrakcí.

3. Herecká, hudební a divadelní představení pro děti

Kromě moderátorů, soutěží a atrakcí, se také osvědčilo zařadit do takových dětských akcí herecká představení. Ať již v podobě divadla, pantomimy, tanečníků. Naším zaručeným tipem je divadelní představení s rytířskou či pohádkovou tematikou, včetně např. šermířských soubojů. Dalším dobrým rozhodnutím je ke konci programu připravit dětskou diskotéku s oblíbenými hity, kde si děti spolu i se svými rodiči zatančí, a tím se s celým dětským dnem náležitě rozloučí.

Za naši dvacetiletou praxi jsme dali dohromady tři ucelené dětské programy, které se pravidelně těší velké oblibě na akcích, kde se objeví. Inspirujte se a využijte některých tipů pro vlastní program nebo nás rovnou pověřte a akci Vám připravíme a zajistíme vše potřebné.

1) Dětský den

sumo ring pro děti

Tento program v době trvání cca 4 hodiny je osvědčený a univerzální pro jakékoliv dětské dny, jedno jestli v létě nebo v zimě, v interiéru či exteriéru. Program sestává ze zábavných adrenalinových atrakcí (sumo ring, trampolíny, nafukovací skluzavky a podobně) a soutěží, přičemž se dětský den zakončuje oblíbenou diskotékou. Celým dětským dnem provází zkušený moderátor.

2) Dětská show

surf simulátor pronájem atrakcí

Dětská show je zpravidla delší než Dětský den, celkem 6 hodin, i když její program je velmi podobný včetně moderátora a diskotéky. Hlavním rozdílem je jiný typ atrakcí (horolezecká stěna, moucha, snowboard simulátor a další), které můžeme i sestavit dle preferencí zákazníka.

3) Tržiště

Pokud nechcete dětskou diskotéku ani moderátora, a Vaší prioritou jsou soutěže, právě třetí program, Tržiště, může být správnou volbou.

Jedná se o unikátní komplet dvanácti soutěží s odbornou obsluhou. Děti soutěží u každého stanoviště, získávají za dobrý výsledek kredity či kupony, za které si mohou „nakoupit“ v bazaru sestávajícího z darů od pořadatele nebo sponzorů. Mezi těmito dary mohou být hračky, knížky, bonbóny či jakékoliv reklamní předměty.

Do kompletu těchto soutěží například zařazujeme: chůzi na chůdách, skládání obrázků, závody na nafukovacích míčích, slalom s pálkou a míčky, hlavolamy a další.

Další informace a ceník těchto programů naleznete na stránce Akce pro děti. Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem.

Poprvé publikováno: 21. 11. 2016


Sdílejte tuto aktualitu na facebooku

S aktualitou Připravujete akci pro děti? Pár tipů, o kterých byste měli vědět. souvisí:

Může vás zajímat

Dětská autoškola

Dětská autoškola

Které dítě by se nechtělo stát velkým řidičem? Zajistěte svému dítěti řidičskou výuku bezpečně! celá aktualita »

Letadla a vrtulníky na ovládání

Letadla a vrtulníky na ovládání

Pořádně prožeňte naše letadla, středoplošníky a vrtulníky s benzínovým či elektrickým pohonem na dálkové ovládání. Naučíme Vás létat s profi RC modely! celá aktualita »

Dětské buginy s benzínovými motory 1ks

Dětské buginy s benzínovými motory 1ks

Zábava, kterou neodmítne žádné dítě! V bugině si děti vybijí svou touhu stát se velkými řidiči. celá aktualita »

Simulátor formule F1

Simulátor formule F1

Staňte se pilotem formule F1, zažijte jízdu svého života a zajeďte nejlepší čas!
V kokpitu věrného trenažéru poznáte skutečný závod okruhem Grand Prix. celá aktualita »

Nafukovací hřiště pro vodní fotbal a florbal

Nafukovací hřiště pro vodní fotbal a florbal

Uspořádejte pro přátele pořádnou sportovní zábavu v podobě vodního fotbalu nebo florbalu v nafukovacím hřišti! celá aktualita »