Domů info@pronajem-atrakci.cz +420 603 110 950

Připravujete akci pro děti? Pár tipů, o kterých byste měli vědět.

21. 11. 2016

Pořádat jakoukoliv dětskou akci je poměrně náročná práce, která vyžaduje zkušenosti, trpělivost a čas. Program sestavený na podobné akce totiž musí mít spád, aby se děti (ale i dospělí, jejich doprovod) ani na chvilku nenudili.

Základem těchto akcí je vždy moderátor, v ideálním případě dva moderátoři. Dva moderátoři stihnou mnohem více publiku sdělit a mnohem více jej pobaví. Mohou si mezi sebou rozdělit role „šašků“, role hodného a „zlého“ moderátora, či představovat další podobné archetypy.

Důležité je sestavit program s ohledem na všechny dětské věkové skupiny. Pokud mezi sebou děti soutěží, je také vhodné je rozdělit podle věku a podle toho stanovit týmy nebo obtížnost atrakcí.

Kromě moderátorů, soutěží a atrakcí, se také osvědčilo zařadit do takových dětských akcí herecká představení. Ať již v podobě divadla, pantomimy, tanečníků. Naším zaručeným tipem je divadelní představení s rytířskou či pohádkovou tematikou, včetně např. šermířských soubojů. Dalším dobrým rozhodnutím je ke konci programu připravit dětskou diskotéku s oblíbenými hity, kde si děti spolu i se svými rodiči zatančí, a tím se s celým dětským dnem náležitě rozloučí.

Za naši dvacetiletou praxi jsme dali dohromady tři ucelené dětské programy, které se pravidelně těší velké oblibě na akcích, kde se objeví. Inspirujte se a využijte některých tipů pro vlastní program nebo nás rovnou pověřte a akci Vám připravíme a zajistíme vše potřebné.

sumo ring pro děti

1) Dětský den

Tento program v době trvání cca 4 hodiny je osvědčený a univerzální pro jakékoliv dětské dny, jedno jestli v létě nebo v zimě, v interiéru či exteriéru. Program sestává ze zábavných adrenalinových atrakcí (sumo ring, trampolíny, nafukovací skluzavky a podobně) a soutěží, přičemž se dětský den zakončuje oblíbenou diskotékou. Celým dětským dnem provází zkušený moderátor.

2) Dětská show

Dětská show je zpravidla delší než Dětský den, celkem 6 hodin, i když její program je velmi podobný včetně moderátora a diskotéky. Hlavním rozdílem je jiný typ atrakcí (horolezecká stěna, moucha, snowboard simulátor a další), které můžeme i sestavit dle preferencí zákazníka.

3) Tržiště

Pokud nechcete dětskou diskotéku ani moderátora, a Vaší prioritou jsou soutěže, právě třetí program, Tržiště, může být správnou volbou.

Jedná se o unikátní komplet dvanácti soutěží s odbornou obsluhou. Děti soutěží u každého stanoviště, získávají za dobrý výsledek kredity či kupony, za které si mohou „nakoupit“ v bazaru sestávajícího z darů od pořadatele nebo sponzorů. Mezi těmito dary mohou být hračky, knížky, bonbóny či jakékoliv reklamní předměty.

Do kompletu těchto soutěží například zařazujeme: chůzi na chůdách, skládání obrázků, závody na nafukovacích míčích, slalom s pálkou a míčky, hlavolamy a další.

Další informace a ceník těchto programů naleznete na stránce Akce pro děti. Neváhejte a obraťte se na nás s jakýmkoliv dotazem.


Sdílejte tuto aktualitu na facebooku

S aktualitou Připravujete akci pro děti? Pár tipů, o kterých byste měli vědět. souvisí:

Dále doporučujeme

Nafukovací hrad – pirátská loď

Nafukovací hrad – pirátská loď

Zahrajte si na mořem ošlehané piráty a vyberte si pro svou akci náš nafukovací hrad ve tvaru pirátské lodi. Můžete si být jisti, že tento originální hrad překvapí všechny malé i velké. celá aktualita »

Rodeo bizon

Rodeo bizon

Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »

Nafukovací skluzavka NEMO

Nafukovací skluzavka NEMO

Každé dítě se rádo vydovádí na skluzavce s Nemem, s oblíbeným pohádkovým hrdinou. Nechejte se vtáhnout do magického a zábavného světa hradů, tunelů, prolézaček a skluzavek s nimi! celá aktualita »

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže)

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže)

Staňte se kosmonautem a zažijte stav beztíže! Roztočíte se v trenažéru Aerotrim, ve kterém ztratíte pocit orientace v prostoru a dostanete se do jiné dimenze. celá aktualita »

Surf simulátor

Surf simulátor

Projeďte se na surfu rozbouřeným mořem v naší české vlasti! Simulátor jízdy na vlnách si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »