Dostupné automobilové a moto atrakce k pronájmu

7. 10. 2023

V dnešním článku Vám představíme naše velmi dostupné automobilové a motocyklové atrakce, které si můžete objednat individuálně (například na oslavu narozenin) nebo naopak jako součást firemní teambuildingové akce na míru.

Všechny představované atrakce zároveň považujeme za nejzábavnější a opravdu adrenalinové – řidičem je vždy samotný účastník (účastník není v těchto případech spolujezdcem), takže si na vyznačené zábavné dráze či okruhu opravdu užije maximální legrace a prověří své řidičské schopnosti na čtyřech či dvou kolech.

(Ceny jsou pouze orientační a mohou se měnit.)

Dětské elektro čtyřkolky

elektro vozítka pro děti

Pro děti do 9 let doporučujeme naše elektrické mini-čtyřkolky. Jsou dimenzované tak akorát na dětskou váhu. Jsou velmi lehké, dobře ovladatelné a bezpečné.

Dětské buginy s benzínovými motory

Dětské bugginy

Naše buginy vyrobené v Česku s automatickou převodovkou dokáží vyvinout rychlost až 30 kilometrů za hodinu a hodí se vzhledem ke své konstrukci i do terénu.

Motokáry

motokáry

V motokárách si mohou zařádit jak děti, tak především dospělí účastníci akce. Jedná se o nejvyužívanější moto-atrakci. Okruh pro tyto stroje se velmi rychle vytvoří kdekoliv na volné asfaltové ploše, účastníci mohou závodit, prostřídávat se, fandit… DOPORUČUJEME.

Závodní mini-čtyřkolky

Mini čtyřkolky

Provoz těchto strojů s motorem o obsahu 50 ccm je možný jen na rovném povrchu (asfalt, dlažba), nikoliv v terénu. Je to dobrá varianta i pro učení se na klasických čtyřkolkách, protože má tento typ strojů specifické jízdní vlastnosti. Určitě tuto atrakci doporučujeme!

Terénní čtyřkolky

Terenní čtyřkolky

Pokud Vám již představené závodní mini-čtyřkolky pro nutnost jízdy na rovném povrchu nevyhovují, máme řešení! Do terénu jsou přímo stvořené naše další stroje – čtyřkolky do terénu. Tyto čtyřkolky jsou pro zkušenější jezdce, a je nutné zaškolení instruktorem v jízdě na nich. Nejsilnější typy mohou vyvinout rychlost až 100 km za hodinu, ale doporučujeme pro méně zdatné řidiče čtyřkolky se slabšími motory, které máme také k dipozici. Na tyto čtyřkolky jsme opravdu pyšní, moc rádi na nich jezdíme i my!

Minibike

minibike motorky

Minibiky jsou mimořádně zábavnou variantou k velkým závodním motorkám, které pobaví všechny účastníky atrakce nad 10 let. Je možné s nimi jezdit na rovném povrchu. Díky automatické převodovce je jízda s nimi velmi jednoduchá a zvládne ji po krátkém zaučení úplně každý. Zahrajte si na závodníky Grand Prix a poražte všechny soupeře na námi vybudovaném okruhu! DOPORUČUJEME, VELMI VÝHODNÁ CENA.

Tip na závěr – jak jezdit na čtyřkolce bezpečně?

Jelikož jízda ve čtyřkolkách patří mezi našimi klienti k těm nejoblíbenějším auto-moto atrakcím, chceme vám také napsat něco o specifikách jízdy na těchto báječných „létajících“ strojích.

Jízda na čtyřkolce je zábavná, v mnohém až návyková, ale je důležité se při ní držet několika bezpečnostních opatření. Zde pro vás máme pár základních tipů, které byste měli vědět před tím, než čtyřkolku poprvé osedláte:

  1. Ovládání: Před jízdou se musíte naučit čtyřkolku správně ovládat. To vám vysvětlí a názorně předvede naše školená obsluha. Při jízdě se snažte udržovat rovnováhu a používejte správně ovládání na řídítkách – jeden pro plyn a druhý pro brzdy.
  2. Rychlost: Rozjíždějte se pomalu a rychlost zvyšujte až postupně, jakmile budete mít dost jistoty a cviku. Nikdy se nevydávejte do neznámého terénu příliš rychle, mohly by vás překvapit spadané klády, ale i hluboké kaluže a další nerovnosti.
  3. Ochranné vybavení: Vždy noste ochrannou přilbu a vhodné oblečení, které pokrývá celé tělo. To vám poskytne ochranu před odletujícími kamínky, větvemi a podobně. Myslete i na to, abyste byli vidět, a opatřete se reflexními prvky.
  4. Bezpečnostní pravidla: Dodržujte všechna bezpečnostní pravidla a zákony týkající se jízdy na čtyřkolce a pokynů naší obsluhy. Například nepoužívejte čtyřkolku na veřejných silnicích, pokud to není povoleno.
  5. Respektujte přírodu: Jezděte pouze na místech a lesních cestách, která jsou k tomu určená a respektujte svou jízdou přírodu a okolní prostředí.
  6. Při jízdě ve skupince: Pokud vás jezdí víc, udržujte bezpečnou vzdálenost od ostatních jezdců. Buďte si navzájem pozorní a komunikujte.
  7. Technický stav: Naše čtyřkolky jsou před každou jízdou řádně prohlédnuty a zkontrolovány odborníkem. Za dobu jízdy se však může stát, že něco přestane fungovat, proto pokud zaregistrujete jakoukoliv závadu (brzdy, světla, tlak v pneumatikách), okamžitě to nahlaste instruktorovi.

Pamatujte tedy, že i u čtyřkolek je důležité přizpůsobit svou jízdu podmínkám a svým schopnostem. Během jízdy buďte vždy opatrní, jedině tak si užijete zábavu, kterou čtyřkolky nabízí, opravdu na maximum!


Sdílejte tuto aktualitu na facebooku

S aktualitou Dostupné automobilové a moto atrakce k pronájmu souvisí:

Může vás zajímat

Foto káva

Foto káva

Pochutnejte si na výborné kávě nebo teplé čokoládě s vlastní fotografii či s logem společnosti na pěně díky našemu stránku Foto káva. celá aktualita »

Sumo ring pro děti

Sumo ring pro děti

Dopřejte dětem, aby si vyzkoušeli, jaké je to být velkým sumo zápasníkem! V obleku vyšší váhové kategorie změří své síly se soupeřem! celá aktualita »

Fotokoutek

Fotokoutek

Dopřejte účastníkům své akce, aby si domů odnesli na místě zhotovenou vzpomínku v podobě fotografií z tematického fotokoutku! celá aktualita »

Surf simulátor

Surf simulátor

Projeďte se na surfu rozbouřeným mořem v naší české vlasti! Simulátor jízdy na vlnách si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »

Horolezecká stěna

Horolezecká stěna

Zažijte adrenalin pravého horolezce! Na mobilní lezecké stěně si příjemně zasportuje a prověříte svou sílu a obratnost několika lezeckými cestami. celá aktualita »