Firemní akce a teambuilding: stmelte Váš tým

8. 12. 2021

Přemýšlíte nad tím, jak zvýšit efektivitu Vašeho pracovního týmu? Jak motivovat zaměstnance k lepším výsledků v práci? Jak docílit, abyste se navzájem lépe znali a důvěřovali si?

Pro každou firmu je jedním ze základních pilířů stability a úspěchu spolupracující a výkonný tým lidí, kteří se na sebe mohou spolehnout. Jen tak mohou být v zaměstnání opravdu spokojení a zůstat motivovaní k dlouholeté práci ve Vaší firmě.

Firemní teambuildingové akce, které již osmnáct let pro klienty organizujeme, jsou jednou z možností, jak k těmto cílům vzájemně dospět. Proč? Při těchto aktivitách se všichni zaměstnanci navzájem poznají lépe než je to možné v klasické pracovní době za pracovním stolem – již jeden den je mnohdy efektivnější než několik měsíců ve stereotypním prostředí.

Vyzkoušejte si při teambuildingových aktivitách práci v týmu a zjistěte, jak budou zaměstnanci vystřižení z obvyklého stereotypu reagovat a spolupracovat. Po této akci budou v dalších dnech mnohem pracovitější a ze společného zážitku budou žít i několik týdnů. Možná Vás někteří zaměstnanci mile překvapí a odkryjí svůj netušený potenciál.

Doporučujeme pořádat firemní akce i několikrát za rok a neustále pro své zaměstnance vymýšlet něco nového a motivačního.

Které akce si vybrat pro teambuildingové firemní akce?

Většina našich atrakcí a programů, které nabízíme, je vhodná i pro firemní teambuilding, můžete si jimi prolistovat v sekci atrakce Vhodné pro firmy.

Mezi nejčastěji poptávané atrakce
od našich klientů patří:

Motokáry: patří ke klasickým a vyhledávaným atrakcím, které lze uspořádat kdekoliv na větší asfaltové nebo betonové ploše. Jsme schopni vytvořit profesionální závodní dráhu, na níž se může jezdit na čas, nebo jednotliví závodníci mohou závodit mezi sebou, možností je více…

motokáry

Sumo ring pro dospělé: jde o neskutečně zábavnou atrakci, u které se všichni vždy perfektně pobaví a zapotí. Ostatní nezápasníci mohou bojovníkům fandit a prostřídat se.

sumo ring pro dospělé

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže): je to jedna z nejvyhledávanějších a ryze adrenalinových atrakcí, která se hodí pro všechny typy teambuildingových aktivit. K dispozici je vždy školená obsluha, která se postará o bezpečnost provozu této atrakce.

aerotrim - trenažér stavu beztíže

Lidský stolní fotbal: proč hrát obyčejný fotbal, když jej lze ozvláštnit o opravdu originální atrakci lidského stolního fotbalu. Každý ze sportovců je připoután rukama na vodorovnou tyč a možný je tedy pohyb pouze do stran stejně jako na klasickém stolním fotbale. Hřiště je možné naplnit vodou a celou hru ještě ztížit! Opravdu se jedná o jednu z nejoriginálnějších atrakcí, taková fotbalová hra je mnohem těžší, než může na první pohled vypadat!

Lidský stolní fotbal – nafukovací varianta

Horolezecká stěna: klasická atrakce, která umožňuje i úplným horolezeckým začátečníkům zkusit si vylézt stěnu za povzbuzování ostatních horalů. U atrakce je zkušená obsluha, která zajišťuje jištění a bezpečnost všech účastníků.

horolezecká stěna pronájem

Sestava několika atrakcí do originálního teambuildingového programu

Vybrali jste si více než jednu atrakci? Výborně, můžete si totiž poskládat z nabízených atrakcí vlastní teambuildingový kreativní program! Kreativitě se meze nekladou, pomocí hromadného formuláře si můžete objednat i několik atrakcí naráz. Program bude mnohem zajímavější, můžete teambuilding pojmout jako soutěžní zábavní program s body, které zaměstnanci na každé atrakci získají a podobně.

Při větším odběru atrakcí jsou možné slevy.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací, těšíme se na spolupráci při pořádání efektivní teambuildingové akce pro Váš pracovní tým a kolektiv!

Poprvé publikováno: 27. 5. 2016


Sdílejte tuto aktualitu na facebooku

S aktualitou Firemní akce a teambuilding: stmelte Váš tým souvisí:

Může vás zajímat

Motokáry

Motokáry

Uspořádejte motokárové závody a zajeďte nejlepší čas! celá aktualita »

Bungee running

Bungee running

Změřte své síly s gumovým lanem! Bungee running je běh na gumě, při kterém je cílem doběhnout až k určené metě. Vyhrajte v soutěži a doběhněte co nejdál! celá aktualita »

Střelba z kuše (2ks)

Střelba z kuše (2ks)

Zahrajte si na Robina Hooda, uspořádejte soutěž a uštědřete terči pěkných pár zásahů střelbou z kuše! celá aktualita »

Snowboard simulátor

Snowboard simulátor

Projeďte se na snowboardu divokým horským terénem různých obtížností! Simulátor jízdy na prkně si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »

Aquazorbing (2 ks)

Aquazorbing (2 ks)

Chcete vyzkoušet jaké to je projít se po vodní hladině? Dovádět ve vodě – ale v podstatě na souši? Tento unikátní pocit vám rádi zprostředkujeme díky nové zábavě – aquazorbingu. celá aktualita »