Drony na ovládání

Drony na ovládání

Vyzkoušejte fenomén dnešní doby: pracovní drony a závodní drony na vysílačku. celá aktualita »


Ceník atrakce

Základní cena za 4 hodiny provozu:

17 000 Kč

Cena za každou další hodinu:

1 500 Kč

Pronájem Dronů na ovládání

Naučíme Vás létat s dronem! K dispozici máme RC modely – drony na vysílačku, které jsou vhodné pro děti i dospělé. Ukážeme Vám, jak se s drony létá, zaškolíme vás a pak můžete dron pod dohledem obsluhy ovládat i sami.

Drony jsou fenoménem dnešní doby. Jsou skvělým pomocníkem, protože velice usnadňují fotografování a natáčení akce pod nimi z ptačí perspektivy. Drony se ve velké míře využívají v realitách, pro snímání sportovních událostí, ve zpravodajství… A hlavně je létání s nimi naprosto skvělá zábava a zážitek, který láká mnohé z nás. Další fenomén, který se z původně čistě vojenského účelu dostal do užívání nejširší veřejnosti.

Objevte nový svět létání s dronem – naučíme Vás létat jako profesionálové!

V dnešní době technologického pokroku se otevírají nekonečné možnosti pro zábavu, a jednou z nich je létání s dronem. Ať už jste dospělý nebo dítě, naše RC modely jsou určené pro každého – pro začátečníky i pokročilé a jsou snadno ovladatelné. Chceme Vám ukázat, jak se s drony létá, poskytneme Vám potřebné školení a na závěr Vám umožníme ovládat dron sami pod dohledem zkušeného instruktora.

Tato atrakce je navržena tak, aby vás postupně seznámila s různými aspekty létání s dronem. Začneme teoretickou částí, kde se dozvíte základní informace o dronu, jeho komponentech a bezpečnostních opatřeních. Následně přejdeme k praktickému tréninku, který Vám pomůže získat základní dovednosti a seznámit se s ovládáním dronu pomocí vysílačky. Během tohoto procesu budete mít k dispozici instruktora, který Vám poskytne potřebnou podporu a odpoví na všechny Vaše dotazy.

Budete mít možnost prozkoumat různé manévry, jako je vzlet, přistání, otáčení a stoupání. Náš instruktor Vám bude poskytovat nepřetržitý dohled a přesné pokyny, abyste měli jistotu, že budete létat bezpečně.

Létání s dronem je nejenom skvělou zábavou, ale také rozvíjí dovednosti jako koncentrace, koordinace a prostorové vnímání. Je to také výborný způsob, jak prozkoumat nový svět z ptačí perspektivy a zachytit nádherné fotografie a videa.

Po absolvování atrakce budete mít nejenom základní dovednosti létání s dronem, ale také možnost pokračovat ve své dronové kariéře. Budete schopni si pronajmout nebo pořídit vlastní dron a prozkoumávat různé oblasti.

Objevte nový svět létání s dronem. Naučíme Vás létat jako profesionálové a poskytneme Vám nezapomenutelný zážitek. Začněte svou dronovou dobrodružnou cestu ještě dnes!

Technické parametry

 • Doporučený prostor min. 30 m2
 • Pro provoz RC modelů je potřeba v zázemí napětí 230 V
 • Zábor pro depo 3×3 metrů
 • Ceny jsou individuální, pro přesnou cenu je potřeba zaslat poptávku

Pro koho jsou Drony na ovládání určené?

Pro děti od 10 let věku a pro dospělé. Tato atrakce se hodí pro:

Radost jistě uděláte například synovi či dceři v případě využití atrakce jako netradiční dárek. Proč kupovat drahý nový dron, když nevíte, zda vaše dítko bude vůbec bavit? Je škoda, aby pak skončil ve skříni s dalšími zapomenutými „hračkami“. Takto si může dron bezpečně vyzkoušet, navíc pod dozorem zkušené obsluhy. A můžete mít aspoň trochu jistotu, že případný dron, který dětem později koupíte, neskončí hned na smetišti při neodborném manévrování.

Nabídková cena zahrnuje:

 • 4 hodiny provozního času
 • Možnost prolongace
 • Instalaci a obsluhu atrakce
 • Pojištění proti úrazu
 • Programové konzultace
 • Volný vstup do atrakcí
 • Seznámení s ovládáním

Nabídková cena nezahrnuje:

 • Dopravu z centrálního skladu Teplice a zpět v ceně 10 Kč / 1 km + DPH
 • Při vyšším počtu atrakcí je počítána doprava pouze jedné, s výjimkou kombinace atrakcí neskladných
 • DPH

Fotogalerie dronů k pronájmu

Další atrakce s RC modely:

 • RC modely aut – Klasické RC modely automobilů s věrným ovládáním disponující vysokou rychlostí a technickou vyspělostí.
 • Letadla a vrtulníky na ovládání – Pořádně prožeňte naše letadla, středoplošníky a vrtulníky s benzínovým či elektrickým pohonem na dálkové ovládání. Naučíme Vás létat s profi RC modely!
 • Drony na ovládání – Vyzkoušejte fenomén dnešní doby: pracovní drony a závodní drony na vysílačku.
 • RC modely lodí na lodní fotbal – Nabídněte účastníkům na své akci skvělou zábavu – vodní fotbal s velmi odolnými RC modely lodí na dálkové ovládání. Kdo se stane tím nejlepším hráčem zrovna na Vaší akci?
 • RC modely lodí – Speed Boats – Ovládání jedinečných vysokorychlostních loděk značky Traxxas Spartan Vás pohltí. Tito rychlíci se dokáží pohybovat až 60 km/h a patří k tomu nejlepšímu, co lze na vodě prohnat.
 • Mini-Z Street Racing – Autíčka MINI-Z ovládaná rádiem prohánějící se po dráze jsou vzrušující variantou klasické autodráhy. Ujměte se řízení některého z autíček a vyhodnoťte svou jízdu pomocí profi časomíry.

  Sdílejte tuto atrakci na facebooku


Objednat atrakci

  Firma

  Jméno a příjmení *

  Telefon *

  E-mail *

  Objednaná atrakce *

  Datum nebo termín *

  Místo atrakce *

  Máte zájem o poptávku více atrakcí? Svoji objednávku v tomto případě proveďte přes hromadný formulář, v němž můžete vybrat několik atrakcí najednou. Přejít na hromadný formulář.

  .

  Štítky: , ,

  Může vás zajímat

  Bungee trampolína 4v1

  Bungee trampolína 4v1

  Zažijte pocit bez tíže! Jištěni ve speciální trampolíně vyskočíte v přemetech až do 10 metrů! celá aktualita »

  Skákací boty (POWERISER)

  Skákací boty (POWERISER)

  Zahrajte si na kobylku, příjemně si zasportujte a jako mávnutím kouzelného proutku skákejte 2 metry do výšky a 3 metry do dálky! celá aktualita »

  Bazének s kuličkami

  Bazének s kuličkami

  Zabavte ty nejmenší bazénkem s mnoha míčky a bavte se se svými přáteli! celá aktualita »

  Motorové koloběžky

  Motorové koloběžky

  Plujte si terénem na motorových koloběžkách, ve stoje odpočiňte nohám a kochejte se přírodou či krásami velkoměst! celá aktualita »

  Rodeo bizon

  Rodeo bizon

  Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »