Tip: Roubenka Štěpánka nabízí úžasné ubytování v srdci Vysočiny v městečku Svratka

6. 12. 2022

Pokud hledáte místo, kde se můžete odpojit od každodenního shonu a užít si klidnou dovolenou, Roubenka Štěpánka ve Svratce je ideální volbou. Tato malebná roubenka se nachází v srdci přírody, obklopena lesy a krásnou scenérií, což z ní dělá ideální útočiště pro milovníky klidu a přírody.

Roubenka Štěpánka je vkusně zařízená a nabízí veškeré pohodlí, které potřebujete pro příjemný pobyt. Stylově zařízené interiéry vytvářejí útulnou atmosféru, která Vás přivítá hned po příjezdu. Dřevěné stěny, tradiční nábytek a rustikální design dodávají roubence zvláštní kouzlo.

Roubenka Štěpánka nabízí několik komfortních pokojů, které jsou ideální pro rodiny, páry nebo skupiny přátel. Každý pokoj je vkusně zařízený, k dispozici jsou dvě koupelny i plně vybavená kuchyň, kde si můžete připravit vlastní jídlo. Po celý den se můžete pohodlně usadit pod pergolou a vychutnávat si výhled na okolní krajinu.

Roubenka Štěpánka je také ideálním výchozím bodem pro různé outdoorové aktivity. V okolí je dostatek možností pro pěší turistiku, cyklistiku nebo jízdu na koni (podívejte se na tipy na výlet blízko roubenky zde). Můžete také navštívit nedaleká jezera a rybníky, kde si užijete relaxaci nebo si zarybaříte, třeba v Poličce. Pro milovníky zimních sportů jsou v dosahu lyžařská střediska.

Samotné městečko Svratka oplývá zajímavou historií a architekturu regionu. Najdete zde restaurace a obchody, kde si můžete vychutnat místní speciality.

Roubenka Štěpánka ve Svratce je skvělým místem pro relaxaci a odpočinek v přírodě. Kombinace krásného ubytování a okolního prostředí Vás okouzlí a nabídne Vám nezapomenutelný pobyt. Takže pokud hledáte útulné místo pro dovolenou nebo víkendový pobyt, Roubenka Štěpánka je pro Vás ideální volba.


Sdílejte tuto aktualitu na facebooku

S aktualitou Tip: Roubenka Štěpánka nabízí úžasné ubytování v srdci Vysočiny v městečku Svratka souvisí:

Může vás zajímat

RC modely lodí (Speed Boats)

RC modely lodí (Speed Boats)

Ovládání jedinečných vysokorychlostních loděk značky Traxxas Spartan Vás pohltí. Tito rychlíci se dokáží pohybovat až 60 km/h a patří k tomu nejlepšímu, co lze na vodě prohnat. celá aktualita »

Bazének s kuličkami

Bazének s kuličkami

Zabavte ty nejmenší bazénkem s mnoha míčky a bavte se se svými přáteli! celá aktualita »

Nafukovací hřiště pro vodní fotbal a florbal

Nafukovací hřiště pro vodní fotbal a florbal

Uspořádejte pro přátele pořádnou sportovní zábavu v podobě vodního fotbalu nebo florbalu v nafukovacím hřišti! celá aktualita »

Sumo ring pro dospělé

Sumo ring pro dospělé

Vyzkoušejte si, jaké je to být velkým sumo zápasníkem! A v obleku vyšší váhové kategorie změřte své síly se soupeřem! celá aktualita »

Skákací hrad Trpaslík

Skákací hrad Trpaslík

Vypravte se do kouzelného světa skákacích hradů! Barevné nafukovací atrakce byly vždy velkým lákadlem pro všechny děti! celá aktualita »