Podzim se blíží! Tipy na podzimní atrakce

19. 10. 2023

Léto se už s námi pomalu ale jistě loučí, tak nám nezbývá nic jiného, než se připravit na podzim – a z venkovních akcí se budeme přesouvat do interiérů. K podzimu však patří i krásné babí léto, a spousta teplých dnů, které je možné využít venku a ještě si sluníčka užít.

Podzim je velmi specifickým obdobím, denní teploty se z jeho počátku pohybují mezi 10 a 20 stupni, hodně prší a je sychravo, což je naopak velmi příznivé pro řadu našich atrakcí.

Při této příležitosti Vás chceme seznámit s naší TOP nabídkou podzimních atrakcí, které povznesou Vaší zábavnou akci na další úroveň.

Jaké zábavné programy pořádané na podzim máme na mysli?

  • městské slavnosti
  • garden párty a večírky
  • oslavy 28. září – den české státnosti (sv. Václav)
  • oslavy 28. října ke vzniku Československa jako samostatného státu
  • volební kampaně
  • reklamní promo tour
  • firemní teambuildingové akce
  • a spoustu dalších…

Nafukovací skákací hrad

Pokud pořádáte akci v exteriéru, nad skákacím hradem pro děti neváhejte ani vteřinu. Jde doslova o tu nejlepší atrakci pro děti, která vůbec existuje. I v chladnějších dnech se na něm děti dovedou pěkně zahřát.

A pozor, skákací hrad je ideální i v případě, pokud nejde o akci určenou hlavně dětem, jako jsou nejrůznější dětské párty a Dny dětí, protože na většině dalších venkovních akcích se přece mezi dospělými pár dětí vždycky najde. Není nad jejich zábavné odreagování formou skákání v pestrobarevných nafukovacích hradech! Zejména skákací hrad Trpaslík, kterého vidíte na fotografii, je mezi dětmi úplně nejoblíbenější.

Zobrazit celý profil atrakce…

Skákací hrad Trpaslík – atrakce k pronájmu
bodyzorbing

Bodyzorbing

Máte rádi adrenalin a týmové soutěže? Představujeme vám novou vzrušující kolektivní zábavu – bodyzorbing – vhodnou i pro teambuildingové akce.

Bodyzorbing je naprosto skvělou podzimní atrakcí. Prší? Budete chráněni zorbingovou koulí… Můžete jen tak blbnout nebo si zahrát bodyzorbing fotbálek.

Zobrazit celý profil atrakce…

Bungee running

Změřte své síly s gumovým lanem! Bungee running je běh na gumě, při kterém je cílem doběhnout až k určené metě. Vyhrajte v soutěži a doběhněte co nejdál!

Bungee running spolu s našimi dalšími nafukovacími atrakcemi, je vděčnou zábavou pro všechny malé rošťáky.

Zobrazit celý profil atrakce…

bungee running atrakce
Terenní čtyřkolky

Terénní čtyřkolky

Užijte si podzim, jak se patří! Už se dostáváme ke specifickým atrakcím ideálním na podzim – jízda v zabláceném podzimním lese na listí je skvělým zážitkem pro všechny správné chlapy. Probrázděte terén adrenalinovými terénními čtyřkolkami 100 km v hodině!
Zobrazit celý profil atrakce…

Drony na ovládání

K podzimu samozřejmě patří i pouštění draků. Místo nich však vyzkoušejte fenomén dnešní doby: pracovní drony a závodní drony na vysílačku.

Zobrazit celý profil atrakce…

Drony na ovládání
stůl na páku – armwrestling

Stůl na páku

A k podzimu samozřejmě patří i akce v interiéru. Na ty jsme specialisté rovněž. Pokud chcete mít na svém večírku o zábavu postaráno, pronajměte si stůl na páku. Změřte své síly se soupeřem starým dobrým způsobem a ukažte, kdo má větší páru!

Zobrazit celý profil atrakce.

Chtěli byste doporučit jiné vhodné podzimní zábavné atrakce pro děti i dospělé?

V naší zábavní agentuře se soustředíme nejen na pronájem nafukovacích hradů, ale i na spoustu ostatních atrakcí: moto atrakce, adrenalinové atrakce, simulátory a mnohé další. Seznamte se s naší kompletní nabídkou.

Co můžete očekávat od pořadatele Agentura Říha na Vašich podzimních akcích?

Zkušený tým naší společnosti zařídí instalaci a obsluhu všech uvedených atrakcí, zajistíme pojištění proti úrazu a programové konzultace. S těmito atrakcemi máme velmi mnoho zkušeností a věříme, že právě profesionalitu při naší spolupráci oceníte nejvíce.


Sdílejte tuto aktualitu na facebooku

S aktualitou Podzim se blíží! Tipy na podzimní atrakce souvisí:

Může vás zajímat

Bumper Boats – lodičky s motorkem (2 ks)

Bumper Boats – lodičky s motorkem (2 ks)

Užijte si se svými dětmi nový rozměr zábavy – jízdu v lodičkách s motorkem na vodní ploše! Pokud máte rádi vodu a pohodovou jízdu po hladině, jsou Bumper Boats pro Vás jako stvořené. celá aktualita »

Nafukovací hřiště pro vodní fotbal a florbal

Nafukovací hřiště pro vodní fotbal a florbal

Uspořádejte pro přátele pořádnou sportovní zábavu v podobě vodního fotbalu nebo florbalu v nafukovacím hřišti! celá aktualita »

Skákací hrad Trpaslík

Skákací hrad Trpaslík

Vypravte se do kouzelného světa skákacích hradů! Barevné nafukovací atrakce byly vždy velkým lákadlem pro všechny děti! celá aktualita »

RC modely aut, letadel, lodí a dronů

RC modely aut, letadel, lodí a dronů

Dopřejte hostům na své akci atmosféru světových závodů a vyhlaste soutěž o nejlepšího řidiče modelu vozu s elektromotorem! celá aktualita »

Icaros (trénink ve virtuální realitě)

Icaros (trénink ve virtuální realitě)

Ponořte se do tajů virtuální reality. Icaros je fitness přístroj na funkční trénink a herní platforma zároveň, která „hráčům“ umožňuje objevovat unikátní virtuální svět s použitím brýlí, a ovládat letovou dráhu pohyby celého těla. celá aktualita »