Domů info@pronajem-atrakci.cz +420 603 110 950

Poptávka atrakcí – jak získat nižší cenu?

Každou z našich nabízených atrakcí si můžete pronajmout za nižší individuální cenu, pokud bude splněna alespoň jedna z následujících podmínek:

 

  Objednávka více atrakcí

  Objednávka na všední den mimo svátků a víkendů

  Objednávka atrakce v období od 1. listopadu do 1. dubna

Využijte tuto jedinečnou nabídku a vyplňte nezávazný poptávkový formulář. Kontaktujeme Vás s nabídkou individuální ceny.

Firma

Jméno a příjmení *

Telefon *

E-mail *

Atrakce *


Datum nebo termín *

Místo atrakce *

Vaše poznámka *

Ochrana proti spamu *

captcha

Dále doporučujeme

Nafukovací hrad – pirátská loď

Nafukovací hrad – pirátská loď

Zahrajte si na mořem ošlehané piráty a vyberte si pro svou akci náš nafukovací hrad ve tvaru pirátské lodi. Můžete si být jisti, že tento originální hrad překvapí všechny malé i velké. celá aktualita »

Rodeo bizon

Rodeo bizon

Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »

Nafukovací skluzavka NEMO

Nafukovací skluzavka NEMO

Každé dítě se rádo vydovádí na skluzavce s Nemem, s oblíbeným pohádkovým hrdinou. Nechejte se vtáhnout do magického a zábavného světa hradů, tunelů, prolézaček a skluzavek s nimi! celá aktualita »

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže)

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže)

Staňte se kosmonautem a zažijte stav beztíže! Roztočíte se v trenažéru Aerotrim, ve kterém ztratíte pocit orientace v prostoru a dostanete se do jiné dimenze. celá aktualita »

Surf simulátor

Surf simulátor

Projeďte se na surfu rozbouřeným mořem v naší české vlasti! Simulátor jízdy na vlnách si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »