Odkazy

Na této stránce najdete rozcestník zajímavých odkazů na spřátelené webové stránky a partnery s tematikou pronájmu atrakcí, sportu, zdravého životního stylu a zábavy.

Firmy poskytující pronájem atrakcí:

logo Jump Tandem s.r.o.

JUMP-TANDEM s.r.o. je jednička na českém parašutistickém nebi a jediné letiště na Moravě, kde se skáče ze 4000 m.

Pronájem atrakcí zajišťuje i tým ze Zábavního servisu.cz.

Mobilní podia a jejich pronájem zajišťuje agentura Start Production s.r.o. z Prahy.

Sportovní potřeby pro volný čas:

  • Grilujte zdravě a pořiďte si unikátní outdoor vařič – produkty solárních vařičů a grilů od americké společnosti Go Sun. Uvaříte či ugrilujete jídlo zcela ekologicky jen pomocí slunečních paprsků!
  • Adventure Centrum – vše od kajaků po solární vařiče pro vaše cesty v přírodě.
  • Instantní gril na cestování a do přírody.
  • 12V odpařovací chladič vzduchu Transcool do karavanu, auta, kanceláře.
  • V e-shopu Adventure Centrum nakoupíte unikátní outdoorové produkty do přírody, na vodu, kempu či chatu. Od solárních vařičů a grilů po kajaky a paddleboardy.

Sport a zdraví:

  • Běháme.cz je server o běhání, sportu a zdravém životním stylu. Najdete zde mnoho tipů, jak začít běhat nebo jak během zhubnout.
  • Koloběžky Olomouc – nakupte si koloběžky s možností si je nejprve vyzkoušet v prodejně JK Sport v Olomouci.
  • Nutriční poradenství Praha – Hana Lang se zabývá nutričním a výživovým poradenstvím přes dvacet let. Kromě nutričního poradenství nabízí provedení testů potravinové intolerance a prodej výživových doplňků na přírodní bázi.
  • Nejlepší hubnutí – správná životospráva, zdravá výživa a vše kolem hubnutí se dozvíte na našem specializovaném webu.
  • Přírodní doplňky stravy – v eshopu mitolife.cz, v této přírodní lékárně, najdete kvalitní přírodní doplňky stravy od německé firmy Tisso pro zdravá střeva, posílení imunity či detoxikaci organismu. Abyste si mohli užívat naše zábavné atrakce naplno!

Náš centrální sklad najdete v Teplicích, v Ústeckém kraji. Naši oblíbení poskytovatelé různých služeb z našeho regionu:

Ostatní partneři:

Dále doporučujeme

Nafukovací hrad – pirátská loď

Nafukovací hrad – pirátská loď

Zahrajte si na mořem ošlehané piráty a vyberte si pro svou akci náš nafukovací hrad ve tvaru pirátské lodi. Můžete si být jisti, že tento originální hrad překvapí všechny malé i velké. celá aktualita »

Rodeo bizon

Rodeo bizon

Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »

Skluzavka Rybička Nemo

Skluzavka Rybička Nemo

Každé dítě se rádo vydovádí na skluzavce s Nemem, s oblíbeným pohádkovým hrdinou. Nechejte se vtáhnout do magického a zábavného světa hradů, tunelů, prolézaček a skluzavek s nimi! celá aktualita »

Surf simulátor

Surf simulátor

Projeďte se na surfu rozbouřeným mořem v naší české vlasti! Simulátor jízdy na vlnách si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »