Tipy na jarní atrakce pro Vaše zábavné programy a akce

25. 4. 2022

Jaro se už pomalu ozývá a s ním i možnost přesunout se za zábavou ven, na sluníčko. Dny se rychle prodlužují a teploty začínají být velmi příjemné. Právě nyní se rozbíhá naše hlavní sezóna. Při té příležitosti Vás chceme seznámit s naší TOP nabídkou jarních atrakcí, které povznesou Vaší akci na další úroveň.

Jaké jarní zábavné programy máme na mysli?

Nafukovací skákací hrad

Nad skákacím hradem pro děti neváhejte ani vteřinu. Jde doslova o tu nejlepší atrakci pro děti, která vůbec existuje.

A pozor, skákací hrad je ideální i v případě, pokud nejde o akci určenou hlavně dětem, jako jsou nejrůznější dětské párty a Dny dětí, protože na většině dalších venkovních akcích se přece mezi dospělými pár dětí vždycky najde. Není nad jejich zábavné odreagování formou skákání v pestrobarevných nafukovacích hradech! Zejména skákací hrad Trpaslík, kterého vidíte na fotografii, je mezi dětmi úplně nejoblíbenější.

Zobrazit celý profil atrakce…

Skákací hrad Trpaslík – atrakce k pronájmu
malý nafukovací hrad

Malý skákací hrad

Cože, další skákací hrad? Ano! Hledáte-li totiž levnější či menší variantu Trpaslíka, doporučujeme k pronájmu náš malý skákací hrad. Stejně jako Trpaslík je pestrobarevný s designem krásného cizokrajného hradu s věžičkami – u dětí je rovněž velmi oblíben. Zajistit na každou jarní venkovní akci alespoň tento malý nafukovací hrad je povinností!

Zobrazit celý profil atrakce…

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže)

Aerotrim je adrenalinová atrakce simulující stav beztíže. Účastník je zajištěn uvnitř kruhu a tři soustředné kruhy kolem něho umožňují pohyb ve třech osách. Kruhy roztáčí obsluha a trenažér tak postupně navozuje účastníkovi pocit ztráty orientace v prostoru, čímž umožňuje zažít stav beztíže na vlastní kůži!

aerotrim - trenažér stavu beztíže
bodyzorbing

Bodyzorbing

Bodyzorbing je nafukovací balón podobný zorbingové kouli. Slouží k bezpečnému narážení hráčů a k akrobatickým prvkům jako jsou kotouly, přemety a podobně. Na rozdíl od zorbingové koule se bodyzorbing se navléká na tělo, kdy hlava a nohy sportovce zůstávají volné.

Fotbalové turnaje s bodyzorbingem se hrají jako doprovodný program při různých festivalech, teambuildingu nebo k přilákání zájmu veřejnosti na charitativních akcích. Bodyzorbing doporučujeme rovněž pro firemní teambuildingové akce na klíč.

Zobrazit celý profil atrakce…

Sumo ring pro děti

Dopřejte dětem nejen na jaře pobavit sebe i diváky světoznámými sumo zápasy! K obleku simulující vzhled opravdového sumo zápasníka máte zcela jasný úkol – povalit soupeře na žíněnku nebo ho vytlačit mimo kruh. Vítěz zároveň musí zůstat na nohou a ve vyznačeném kruhu. Pohybovat se v nafouknutém zápasnickém obleku není vůbec snadné! Pravidla hry se odvíjejí od klasické sportovní disciplíny Sumo.
Zobrazit celý profil atrakce…

sumo ring pro dospělé

Chtěli byste doporučit jiné vhodné jarní zábavné atrakce pro děti i dospělé?

V naší zábavní agentuře se soustředíme nejen na pronájem nafukovacích hradů, ale i na spoustu ostatních atrakcí: moto atrakce, adrenalinové atrakce, simulátory a mnohé další. Seznamte se s naší nabídkou.

Co můžete očekávat od pořadatele Agentura Říha na Vašich jarních akcích?

Zkušený tým naší společnosti zařídí instalaci a obsluhu všech uvedených atrakcí, zajistíme pojištění proti úrazu a programové konzultace. S těmito jarními atrakcemi máme velmi mnoho zkušeností a věříme, že právě profesionalitu při naší spolupráci oceníte nejvíce.

Poprvé publikováno 29. 3. 2019


Sdílejte tuto aktualitu na facebooku

S aktualitou Tipy na jarní atrakce pro Vaše zábavné programy a akce souvisí:

Může vás zajímat

Segway

Segway

Plujte si terénem na motorových kolečkách, ve stoje odpočiňte nohám a kochejte se přírodou či krásami velkoměst! Segway nezklame! celá aktualita »

Skákací boty (POWERISER)

Skákací boty (POWERISER)

Zahrajte si na kobylku, příjemně si zasportujte a jako mávnutím kouzelného proutku skákejte 2 metry do výšky a 3 metry do dálky! celá aktualita »

Rodeo bizon

Rodeo bizon

Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »

Velká nafukovací skluzavka

Velká nafukovací skluzavka

Vypravte se do kouzelného světa hradů, tunelů, skákaček a prolézaček! Není dítě, kterému by neudělala radost velká nafukovací skluzavka! celá aktualita »

Dětské buginy s benzínovými motory 1ks

Dětské buginy s benzínovými motory 1ks

Zábava, kterou neodmítne žádné dítě! V bugině si děti vybijí svou touhu stát se velkými řidiči. celá aktualita »