PF 2019

12. 12. 2018

PF 2019 Agentura Říha

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2019.

Všem zákazníkům a obchodním partnerům děkujeme za výbornou spolupráci a v novém roce se těšíme na další.

Tým z Agentura Říha


S aktualitou PF 2019 souvisí:

Může vás zajímat

Trampolína s bungee lany 4v1

Trampolína s bungee lany 4v1

Zažijte pocit bez tíže! Jištěni ve speciální trampolíně vyskočíte v přemetech až do 10 metrů! celá aktualita »

Nafukovací bazén 12x6m (samostatně, ke skluzavkám, aquazorbingu)

Nafukovací bazén 12x6m (samostatně, ke skluzavkám, aquazorbingu)

Koupání děti milují. Dopřejte jim exkluzivní zábavu na vaši akci v podobě velkého nafukovacího bazénu v kombinaci s dalšími atrakcemi. celá aktualita »

Let sportovním letadlem

Let sportovním letadlem

Vzneste se do výšin a sledujte dění na zemi z ptačí perspektivy ve sportovním letounu! celá aktualita »

Horolezecká stěna

Horolezecká stěna

Zažijte adrenalin pravého horolezce! Na mobilní lezecké stěně si příjemně zasportuje a prověříte svou sílu a obratnost několika lezeckými cestami. celá aktualita »

Icaros (trénink ve virtuální realitě)

Icaros (trénink ve virtuální realitě)

Ponořte se do tajů virtuální reality. Icaros je fitness přístroj na funkční trénink a herní platforma zároveň, která „hráčům“ umožňuje objevovat unikátní virtuální svět s použitím brýlí, a ovládat letovou dráhu pohyby celého těla. celá aktualita »