Domů info@pronajem-atrakci.cz +420 603 110 950

Catering, hostesky, bezpečnostní služba

V rámci Vašich zábavných programů na klíč jsme schopni zajistit kromě moderátorů a interpretů i potřebný pomocný personál, který je na některých akcích nezbytností.

Odborné konzultace o skladbě programu včetně doporučeného technického vybavení a pomocného personálu poskytujeme zdarma!

Catering

V oblasti cateringu Vám zajistíme kompletní gastronomické služby. Přípravu jídel, zajištění nádobí, stolů, potřebný personál (kuchaři, číšníci) včetně úklidu… V případě zájmu nás kontaktujte pro bližší podrobnosti o cateringu, co vše pro Vás dokážeme zajistit.

Hostesky

Svou akci můžete obohatit například i tím, že necháte na hosteskách, aby organizovaly a řídily průběh akce, komunikovaly s účastníky programu a zajišťovaly jeho plynulý chod. Hostesky jsou naprostou nutností například na Reklamní a promo akce.

Bezpečnostní služba

Na koncertech, zábavách a dalších oslavách je někdy nutností zajistit i bezpečnostní službu, která bude dohlížet na pořádek a bezproblémový průběh tohoto programu.

Výroba letáků a propagačních materiálů

Pokud potřebujete zařídit tisk letáků, plakátů, billboardů a další grafiky na Vaši akci, i s tímto se na nás s důvěrou obraťte.

 

Ceník cateringu a dalšího pomocného personálu

Catering a kompletní gastronomické služby dohodou
Hostesky dohodou
Bezpečnostní služba dohodou
Doprava dohodou

Upozorňujeme na to, že v hlavní sezóně je o služby tohoto pomocného personálu velký zájem, proto bychom Vás rádi upozornili na potřebu rezervace nejpozději 2 měsíce před plánovanou realizací akce.

Na bližší informace včetně cen se nás neváhejte kdykoliv zeptat, rádi vše upřesníme po bližší specifikaci Vašich poptávaných služeb.

Dále doporučujeme

Rodeo bizon

Rodeo bizon

Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »

Nafukovací skluzavka NEMO

Nafukovací skluzavka NEMO

Každé dítě se rádo vydovádí na skluzavce s Nemem, s oblíbeným pohádkovým hrdinou. Nechejte se vtáhnout do magického a zábavného světa hradů, tunelů, prolézaček a skluzavek s nimi! celá aktualita »

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže)

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže)

Staňte se kosmonautem a zažijte stav beztíže! Roztočíte se v trenažéru Aerotrim, ve kterém ztratíte pocit orientace v prostoru a dostanete se do jiné dimenze. celá aktualita »

Surf simulátor

Surf simulátor

Projeďte se na surfu rozbouřeným mořem v naší české vlasti! Simulátor jízdy na vlnách si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »