Domů info@pronajem-atrakci.cz +420 603 110 950

Poptávka – objednávka

Jednotlivé atrakce si můžete objednat na konkrétních profilech atrakcí,
nebo přes tento hromadný formulář.
V poptávkovém formuláři můžete zaznačit a objednat více atrakcí najednou.

Firma

Jméno a příjmení *

Adresa *

Telefon *

E-mail *

Atrakce * BodyzorbingAquazorbingBumper Boats – lodičky s motorkemAerotrim (simulátor stavu bez tíže)Icaros (trénink ve virtuální realitě)Pronájem sportovního auta Ford Mustang GTAutodráhaBazén s kuličkamiBungee runningBungee trampolína 4v1Dětská autoškolaDětské buginy s benzínovými motoryDětské čtyřkolky (elektro vozítka pro děti)Expediční vozidlo Land RoverFacepainting – malování na obličejFotokoutekHlavolamyHorolezecká stěnaLaserová střelniceLet sportovním letadlemLidský stolní fotbalLukostřelbaMinimotorky – minibikeMobilní casinoMotokáryMotorové koloběžkyMoucha – nafukovací stěnaNafukovací arénaNafukovací hřiště pro vodní fotbal a florbalNafukovací obloukNafukovací skluzavkaOhňostroje a pyrotechnikaPronájem luxusního sportovního auta Mustang GTRC modely autRC modely lodí na lodní fotbalRC modely lodí – Speed BoatsRodeo bizonSegwayShoď ho!Simulátor formule F1Skákací boty – POWERISERSkákací hradMalý skákací hradSnowboard simulátorStřelba z kušeStůl na páku (armwrestling)Sumo ring pro dětiSumo ring pro dospěléSurf simulátorTerénní auto, jízda v terénu s instruktoremTerénní čtyřkolkyTrampolína s ochrannou sítíZávodní mini čtyřkolky

Datum nebo termín *

Místo atrakce *

Vaše poznámka *

Ochrana proti spamu *

captcha

Dále doporučujeme

Rodeo bizon

Rodeo bizon

Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »

Nafukovací skluzavka NEMO

Nafukovací skluzavka NEMO

Každé dítě se rádo vydovádí na skluzavce s Nemem, s oblíbeným pohádkovým hrdinou. Nechejte se vtáhnout do magického a zábavného světa hradů, tunelů, prolézaček a skluzavek s nimi! celá aktualita »

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže)

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže)

Staňte se kosmonautem a zažijte stav beztíže! Roztočíte se v trenažéru Aerotrim, ve kterém ztratíte pocit orientace v prostoru a dostanete se do jiné dimenze. celá aktualita »

Surf simulátor

Surf simulátor

Projeďte se na surfu rozbouřeným mořem v naší české vlasti! Simulátor jízdy na vlnách si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »