Domů info@pronajem-atrakci.cz +420 603 110 950

Poptávka – objednávka

Jednotlivé atrakce si můžete objednat na konkrétních profilech atrakcí,
nebo přes tento hromadný formulář.
V poptávkovém formuláři můžete zaznačit a objednat více atrakcí najednou.

Firma

Jméno a příjmení *

Adresa *

Telefon *

E-mail *

Atrakce * BodyzorbingAquazorbingBumper Boats – lodičky s motorkemAerotrim (simulátor stavu bez tíže)Icaros (trénink ve virtuální realitě)Pronájem sportovního auta Ford Mustang GTAutodráhaBazén s kuličkamiBungee runningBungee trampolína 4v1Dětská autoškolaDětské buginy s benzínovými motoryDětské čtyřkolky (elektro vozítka pro děti)Expediční vozidlo Land RoverFacepainting – malování na obličejFotokoutekHlavolamyHorolezecká stěnaLaserová střelniceLet sportovním letadlemLidský stolní fotbalLukostřelbaMinimotorky – minibikeMobilní casinoMotokáryMotorové koloběžkyMoucha – nafukovací stěnaNafukovací arénaNafukovací hřiště pro vodní fotbal a florbalNafukovací obloukNafukovací skluzavkaOhňostroje a pyrotechnikaPronájem luxusního sportovního auta Mustang GTRC modely autRC modely lodí na lodní fotbalRC modely lodí – Speed BoatsRodeo bizonSegwayShoď ho!Simulátor formule F1Skákací boty – POWERISERSkákací hradMalý skákací hradSnowboard simulátorStřelba z kušeStůl na páku (armwrestling)Sumo ring pro dětiSumo ring pro dospěléSurf simulátorTerénní auto, jízda v terénu s instruktoremTerénní čtyřkolkyTrampolína s ochrannou sítíZávodní mini čtyřkolky

Datum nebo termín *

Místo atrakce *

Vaše poznámka *

Ochrana proti spamu *

captcha

Dále doporučujeme

Nafukovací hrad – pirátská loď

Nafukovací hrad – pirátská loď

Zahrajte si na mořem ošlehané piráty a vyberte si pro svou akci náš nafukovací hrad ve tvaru pirátské lodi. Můžete si být jisti, že tento originální hrad překvapí všechny malé i velké. celá aktualita »

Rodeo bizon

Rodeo bizon

Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »

Nafukovací skluzavka NEMO

Nafukovací skluzavka NEMO

Každé dítě se rádo vydovádí na skluzavce s Nemem, s oblíbeným pohádkovým hrdinou. Nechejte se vtáhnout do magického a zábavného světa hradů, tunelů, prolézaček a skluzavek s nimi! celá aktualita »

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže)

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže)

Staňte se kosmonautem a zažijte stav beztíže! Roztočíte se v trenažéru Aerotrim, ve kterém ztratíte pocit orientace v prostoru a dostanete se do jiné dimenze. celá aktualita »

Surf simulátor

Surf simulátor

Projeďte se na surfu rozbouřeným mořem v naší české vlasti! Simulátor jízdy na vlnách si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »