Domů info@pronajem-atrakci.cz +420 603 110 950

O nás

Naše agentura má více jak 20 let zkušeností se zajišťováním a pronájmem zábavných akcí a programů na klíč.

Organizujeme a zajišťujeme:

Poskytujeme pronájem vlastních atrakcí:

Máme k dispozici tým zkušených lidí pro pořádání ucelených zábavních programů na klíč jako je malování na obličej, střelba z luku a kuše, airbrush, let letadlem a další.

Zajištění akce na klíč zahrnuje:

  • zábavné aktivity a soutěže, zábavné atrakce, pódia a party stany, ozvučení, osvětlení, výběr a zajištění vhodného moderátora
  • zajištění doprovodného programu: pěvecká vystoupení, kapely, hudební a taneční skupiny nebo interpreti, kouzelník, klaun, karaoke, fakír, různé exhibice, dětský koutek, soutěže pro děti a další programy dle Vašeho přání a fantazie
  • catering, hostesky, bezpečnostní služba

Dále doporučujeme

Rodeo bizon

Rodeo bizon

Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »

Nafukovací skluzavka NEMO

Nafukovací skluzavka NEMO

Každé dítě se rádo vydovádí na skluzavce s Nemem, s oblíbeným pohádkovým hrdinou. Nechejte se vtáhnout do magického a zábavného světa hradů, tunelů, prolézaček a skluzavek s nimi! celá aktualita »

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže)

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže)

Staňte se kosmonautem a zažijte stav beztíže! Roztočíte se v trenažéru Aerotrim, ve kterém ztratíte pocit orientace v prostoru a dostanete se do jiné dimenze. celá aktualita »

Surf simulátor

Surf simulátor

Projeďte se na surfu rozbouřeným mořem v naší české vlasti! Simulátor jízdy na vlnách si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »