Domů info@pronajem-atrakci.cz +420 603 110 950

Aerotrim – originální atrakce simulující stav beztíže

22. 4. 2016

V dnešním článku Vám představíme aerotrim, jednu z našich nejoblíbenějších atrakcí, která zároveň patří k těm opravdu nejzábavnějším a nejvíce adrenalinovým zážitkům, které si můžete dopřát. Aerotrim, jinými slovy simulátor stavu beztíže, Vám zprostředkuje nefalšovaný pocit, jaký zažívá každý akrobatický pilot či kosmonaut při „testování“ gravitačních zákonů. Aerotrim funguje výhradně na principu zákonů mechaniky a gravitace, výhodou tudíž je, že nepotřebuje přívod elektřiny.

Aerotrim se skládá z konstrukce několika ocelových oblouků, které zajišťují rotaci „kosmonauta“ bezpečně uchyceného uprostřed ve třech osách.

aerotrim stav bez tíže

Na průběh atrakce i roztočení oblouků dohlíží zkušená obsluha, která je součásti pronájmu. Provoz aerotrimu je možný jedině venku (atrakce váží 420 kilogramů), což z tohoto simulátoru činí další vynikající sezónní atrakci pro jarní a letní období.

Podle našich zkušeností si simulátor užívají odvážlivci ze všech věkových kategorií (podmínkou u dětí je dosažení deseti let věku). Výborně se hodí na firemní teambuildingové firemní akce, promo akce všeho druhu, zpestření klientských párty a dalších příležitostí.

Neváhejte si s námi domluvit konzultaci a tuto atrakci si pronajmout.

Více informací a video atrakce Aerotrim – trenažér stavu beztíže…


  Sdílejte tuto aktualitu na facebooku

S aktualitou Aerotrim – originální atrakce simulující stav beztíže souvisí:

Dále doporučujeme

Nafukovací hrad – pirátská loď

Nafukovací hrad – pirátská loď

Zahrajte si na mořem ošlehané piráty a vyberte si pro svou akci náš nafukovací hrad ve tvaru pirátské lodi. Můžete si být jisti, že tento originální hrad překvapí všechny malé i velké. celá aktualita »

Rodeo bizon

Rodeo bizon

Ukažte všem, že to dokážete! Jízdu na divokém bizonovi si chce vyzkoušet prostě každý. Věrná kopie divokého tvora Vás dostane do sedla! celá aktualita »

Nafukovací skluzavka NEMO

Nafukovací skluzavka NEMO

Každé dítě se rádo vydovádí na skluzavce s Nemem, s oblíbeným pohádkovým hrdinou. Nechejte se vtáhnout do magického a zábavného světa hradů, tunelů, prolézaček a skluzavek s nimi! celá aktualita »

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže)

Aerotrim (simulátor stavu bez tíže)

Staňte se kosmonautem a zažijte stav beztíže! Roztočíte se v trenažéru Aerotrim, ve kterém ztratíte pocit orientace v prostoru a dostanete se do jiné dimenze. celá aktualita »

Surf simulátor

Surf simulátor

Projeďte se na surfu rozbouřeným mořem v naší české vlasti! Simulátor jízdy na vlnách si mohou vychutnat dospělí i děti! celá aktualita »